Eski nickname : yagmur_can2000 
Merhaba!
♕ 15 yaşındayım.İzmir Atatürk Lisesi'nin 10.sınıf öğrencisiyim.

☮ Wattpad hesabını yazı becerimi geliştirmek için açtım.Umarım yazdıklarımı beğenirsiniz.Bu aralar yeni bölümler pek sık gelmiyor,çok üzgünüm.

❀Kitapları severim.➳Açlık Oyunları serisi➳,☾Gece Evi serisi☽,❀Sarah Jio❀'nun kitapları,İpek Ongun'un,John Green'in kitapları her şeyim.Dan Brown'un kitaplarına da başlayacağım ♥

♡Yazarları da severim ama en sevdiğimiz karakterleri öldürme huyları beni deli ediyor ! Beni yazarlığa imrendiren P.C. Cast'e çok minnettarım.Ayrıca Suzanne Collins bir dahi ! Sarah Jio'nun kitabını okurken zaman çok hızlı akıyor.Onunla tanışmayı ço..ok istiyorum.Umarım kasım ayında gerçekleşir.

☁ Whovian'ım.Doktor'un gerçek olduğunu savunanlardanım. @ozdair 'e teşekkürler ♥

❀Sherlocked'um.Ama filminden çok dizisini severim çünkü dizide mantığa daha çok önem verilmiş.Filmde çok aksiyon dövüş vardı.Doctor Who ve Sherlock izlediğime göre sonunda kendimi Wholock sayıyorum :')

♕Jena'nın bana söz verdiği günden beri her gün Jena Malone ve Lem Jay Ignacio'yla yüzyüze konuşmanın hayalini kuruyorum ♥ The Shoe'nun CDleri neden Türkiye'de yok hala anlamış değilim..

☮Wattpad bana çok iyi dostlar kazandırdı.Onları çok seviyorum.
Ve tabii ki daha çok arkadaş edinmek isterim ! Eğer bunu okuyorsan Wattpad kullanıcısı,mesaj butonuna çökmekten çekinme,bu güçlü bir dostluğun başlangıcı olabilir ;)

~~Zihnini silah olarak kullan~~
#Whovian #Sherlockian #Tribute #TheShoe #Joshifershipper #NovaandTheExperience #ImagineDragons #TheCarrieDiaries #Believe #HowIMeetYourMother #2BrokeGirls #Leverage #Wholock
  • İzmir
  • JoinedAugust 16, 2013


Last Message
DoctorsMaleficent DoctorsMaleficent Mar 10, 2014 07:57PM
@NKcknz Senin de mesajin gülümsetti :D Kardesim :') Sen de kendine iyi bak :) 
View all Conversations

Story by Yağmur Can
Fallen(Düşmüş) by DoctorsMaleficent
Fallen(Düşmüş)
Dünyanın kaderini değiştirenlerin hikayesi... Konuyu okumak için 'Okumaya Başla' butonuna tıklayınız. İyi oku...
ranking #18 in düşüş See all rankings
3 Reading Lists