Fance B.O.K🙈❤

Like/Comment this song in youtube!.🌻🎤🌹🎶🌺🎵

https://youtu.be/NluJKukoDOk
B.O.K❤El Chapo!

https://youtu.be/6509d13OTjc
B.O.K❤ She call!

https://youtu.be/SohI0df6KsU
B.O.K❤Blakata!

https://youtu.be/Th52hIHmPUo
B.O.K❤Pa titull!

https://youtu.be/3EWOQ_curhg
B.O.K❤K.I.P.K!
  • JoinedJuly 15, 2018Last Message
DanielaRamaj DanielaRamaj Sep 06, 2020 02:15PM
http://topawards.top-channel.tv/index.php/06-09-02/Ju lutem mundeni te hapni pak linkun dhe te votoni kengen qe eshte renditur ne vendin e 5 La familia(B.O.K)Faleminderit kush e bën♥️
View all Conversations

Stories by Daniela Ramaj
Vetmi! by DanielaRamaj
Vetmi!
Ajo kish ulur kryet,dicka e mundonte. Ne fytyre dukej e zbehte,dhe syte trishtimi ja mbulonte. I fsheur diku...
ranking #22 in ndjenja See all rankings
Shpirti shkruan! by DanielaRamaj
Shpirti shkruan!
Mirsevjen ne boten e shpirtit tim.. Aty ku membranat e brishta te shpirtit perplasen me labirithet e errta te...
ranking #2 in trishtim See all rankings