Cas_Mastero

Hej!! Pytanie za 100 punktów! Czy są tu fani Good Omens?? Pytam z ciekawości, bo sama się tym jaram, jak Magnus w Sephorze .

Cas_Mastero

@ Moni-chan98 o tak! Oni są tacy uroczy ❤️
Reply

Moni-chan98

@Cas_Mastero kolejny ukochany ship ❤️❤️
Reply

Cas_Mastero

@ DEATH_ANIMALS yey!! 
Reply

QueenLarry87

Bycie gejem to nie choroba. Chociaż nie każdy umie to zrozumieć.
     
     Znam Aleca od dziecka i nigdy nie podejrzewał bym siebie, że mimo wytycznych jakie sobie dałem, zakocham sie w najlepszym przyjacielu. I to z wzajemnością
     
     https://www.wattpad.com/story/230009343?utm_source=android&utm_medium=link&utm_content=share_writing&wp_page=create&wp_uname=QueenLarry87&wp_originator=df8IvQiGFvOirbWRbyDzZw3o%2F5CU%2FmY4Gh3vKiGxuEuYTXs0lMcySsrf3DdX%2FXwZj65rvIVYNYufkT2bcfKklHkoZO1%2F%2Ft1mSolscQDDnSizQ0LPiYdVjeqldCGv6ZPJ

Cas_Mastero

Hej ludzie :).
     
     Ja z taką małą sprawą. W październiku nasz kochany Trafalgar D. Water Law ma urodziny i naprawdę baaaardzo chcę napisać, z tej okazji jakiegoś shota z parą LawxZoro. Mam pewien pomysł, ale wolałabym go nie używać akurat na urodziny chirurga. Dlatego mam pytanie. Czy komuś marzy się jakaś scenka z tą dwójką?? Albo, w ramach sprawdzianu, rzuci mi jakimś słowem, wokół którego ma oscylować fabuła? Wiem, że powinnam sama coś wymyślić, ale ostatnio moja praca pozbawia mnie resztek kreatywności. A, z moim tempem prac, powinnam już zacząć, jeśli to tego 6.10 mam skończyć... I nie zaniedbać (taaaa... aha) innych projektów. Dlatego będę wdzięczna za pomoc. 
     
     Pozdrawiam :).

Cas_Mastero

Hej! Czy są tu dobrzy ludzie?! Cas potrzebuje pomocy. I tak, że psychologa to wiem. Ale pensja niska a na fundusz trochę się czeka, więc ta kwestia odpada. Chodzi mi raczej o coś bardziej... przyziemnego. Mianowicie, od jakiegoś czasu łazi za mną opowiadanie z One Pieca z parringiem LawxZoro. I już w głowie rozgrywają mi się pewne scenki, nie mogę się doczekać aż zacznę pisać... A pisać nie mogę, bo nie mam tytułu... Znaczy jakiś mam, ale jest on tak ujowy, że na samą myśl odechciewa mi się pisać. No i tak zakorzenił się w tej mojej pustej łepetynie, że nie chce odejść i zrobić miejsce lepszym... Dlatego... Jakby komuś się przyśnił/znalazłby gdzieś na spacerze z psem/wygrał na loterii/inne tytuł i by się nim podzielił... byłabym wdzięczna. Wiem, że prośba jest głupia, ale ja też, więc wszystko w porządku ;).
     
     Co do fabuły... Jeśli to kogoś by interesowało, albo pomogło wymyślić tytuł i wspomóc mentalnie biednego człowieka ;).
     
     No to ten... fabuła.
     Zamiast piratów mamy gangi motocyklowe, które niemal każdej nocy spotykają się na nielegalnych wyścigach. Law przybywa do dzielnicy, w której Słomkowi walczą o wybicie się i proponuje Luffiemu sojusz, aby pokonać aktualnie najlepszych motocyklistów. Którym szefuje Doflamingo. Jednocześnie poznaje Zoro, z którym będą go łączyć dość... gorące relacje i zaczyna prace w nowym szpitalu. 
     
     To chyba tyle. Wiem, wiem... pomysł wtórny, ale sama wizja chłopaków na motorach mi wystarczy żeby się go trzymać ;).
     
     Dobra, nie marudzę więcej (ciekawe czy komuś się w ogóle chciało to przeczytać do końca...).
     
     Miłego :).

Cas_Mastero

@KokutoYoru Próbuję... Ale póki,c o wychodzi mi coś, co nadawałoby się na tytuł brazylijskiej telenoweli :). No nic, będę szukać inspiracji dalej :D.
      Będę musiała nadrobić zaległości ;). Jak tylko ogarnę trochę czasu (i nadrobię Daredevila ;)). Może znajdę inspirację??
Reply

KokutoYoru

@Cas_Mastero W takim razie faktycznie jest pewien problem... Jest jeszcze sposób, żeby sobie gdzieś wypisać słowa, związane z najważniejszym wątkiem w opowiadaniu (poza paringiem, rzecz jasna) i spróbować z nich coś sklecić... Nie wiem, coś powiązanego z motorami, wyścigami, miłością... Miłość na kółkach, czy coś... Trzeba popróbować, ale do tego, niestety, trzeba wiedzieć dokładnie, o czym to będzie.
      A szkoda, że nie kojarzysz, film całkiem fajny... I pojawia się jedna bardzo przyjemna postać ;)
Reply

Cas_Mastero

@KokutoYoru No właśnie to nie działa... Nie mogę pisać bez tytułu, bo mam blokadę twórczą :/. Mój mózg nie chce tworzyć czegoś, do czego nie ma nazwy. Bo ja się z opowiadaniem zżywam właśnie przez tytuł. Dziękuje za próbę pomocy zbłąkanej duszyczce :). Niestety tego filmu akurat nie kojarzę :(.
      Spokojnie! Zrobię to :D. Kiedyś :D. Zoro na motorku to ostatnio obrazek, który mnie prześladuje w wyobraźni ;).
Reply