Auralorina

Yeni Dünya - Ametist'in tüm bölümleri yayınlandı. 2. ve 3. kitapların tamamı zaten yayında :) İleride düzenleme olursa tekrar duyuru yaparım. Birkaç ay bu seriyle ilgili başka bir güncelleme olmaz muhtemelen.
     	
     	Ejderha'nın Öfkesi'nin bölümleri yayınlanmaya devam ediyor. Yeni başlamak isteyen veya tekrar okumak isteyen varsa bakabilir :)

K4MUR4NG

Ay aşağıda açıklama varmışş
Reply

K4MUR4NG

@Auralorina Kitaplar basılmamış mıydı neden burada yayımlanıyorlar? Merak ettim
Reply

Auralorina

Yeni Dünya - Ametist'in tüm bölümleri yayınlandı. 2. ve 3. kitapların tamamı zaten yayında :) İleride düzenleme olursa tekrar duyuru yaparım. Birkaç ay bu seriyle ilgili başka bir güncelleme olmaz muhtemelen.
     
     Ejderha'nın Öfkesi'nin bölümleri yayınlanmaya devam ediyor. Yeni başlamak isteyen veya tekrar okumak isteyen varsa bakabilir :)

K4MUR4NG

Ay aşağıda açıklama varmışş
Reply

K4MUR4NG

@Auralorina Kitaplar basılmamış mıydı neden burada yayımlanıyorlar? Merak ettim
Reply

Auralorina

Final haftası bittiğine göre detaylı bir açıklama yapmamın zamanı geldi.
     Ephesus Yayınları'yla yollarımızı ayırdık. Ejderha'nın Öfkesi'nin satışı devam edecek, ancak baskısı bittiğinde yeni baskısı olmayacak. 2. kitap Ateş Kristalleri kitap olmayacak.
     -Kitap basımı çok yorucu bir süreç. Önümüzdeki birkaç ayı yüksek lisans tezime ayırmak istediğim için bir süre sadece Wattpad'de yazmayı düşünüyorum.
     -Wattpad'deki okurlarım bu süreçte çok azaldı. Umarım yazdıklarımı okumak isteyen birkaç kişi de olsa kalmıştır. Yorum yapmayı lütfen unutmayın. Yazdıklarımı Wattpad'de yayınlama sebebim sizlersiniz.
     -Ejderha'nın Öfkesi'nin tüm bölümlerini Wattpad'e geri yüklüyorum.
     
     Ayrıca bu hafta:
     -Ateş Tanrıçası'nın Gözyaşları'nın yeni bölümü geldi.
     -Ejderha'nın Öfkesi'nin bölümleri yeniden yayınlanmaya başlandı.
     -Ametist'in final bölümleri yayınlandı.
     
     Desteğinizi bekliyorum :')

kaguri_lisa

@ Auralorina  çok sevindim abla =)
Reply

Auralorina

Yeni güncellemeler ve tekrar eden birkaç duyuru :)
     -Yayıneviyle yolları ayırdığımız için yakın zamanda yeni kitabım basılmayacak. (daha detaylı açıklamayı sonra yapacağım)
     
     -Ejderha'nın Öfkesi'nin bölümlerini Wattpad'e geri yüklemeye başladım. İlk bölümler zaten yayındaydı, 2. kısım ve 3. kısım bölümlerini paylaşıyorum. Birkaç hafta içinde hepsini yayınlarım muhtemelen.
     -2. kitap ve serinin devamı (ve diğer kitaplarım) KİTAP OLMAYACAK. Wattpad'den okuyabilirsiniz.
     -Ametist'in tüm bölümleri de Wattpad'e geri yükleniyor.
     -Ateş Tanrıçası'nın Gözyaşları'nın yeni bölümünün bir kısmını yazdım ama yakın zamanda gelmeyecek muhtemelen. Gelse de ondan sonraki bölüm gelmeyecek... birkaç ay daha bölümler düzensiz olacak :(
     
     Haftaya finallerim bitince detaylı açıklama yapacağım. Şu anda hem sınav haftasındayım, hem hastayım, hem de tezimle ilgilenmeliyim. Sadece yayından kalkmış (düzenleyip yayınlayacak vaktim olmadığı için) eski bölümleri yükleyebiliyorum.

Auralorina

@busemerve20 teşekkür ederim. Zamana bıraktım şu an. Birkaç ay baya yoğun olacağım. Sonra düşüneceğim :)
Reply

busemerve20

@ Auralorina Şuan yeni yayın evi düşümüyorsun anladım kadarıyla . İlerleyen zamanlarda kitapların çıkar mı? 
Reply

busemerve20

@ Auralorina Hakkında hayırlı olsun Meltem abla :) 
Reply

VirgulugriV

Basılmışken ellerim arasında tutarak okumak istiyorum ben. Elime para geçsin, ganyan fişine yatırır gibi ne kadar desteklediğim yazar varsa ona yatıracağım.

Auralorina

@VirgulugriV haha güzel fikirmiş. Ateş Tanrıçası'nın Gözyaşları'nı okuyabilirsin istersen. Bir de EÖ'nün devamını da Wattpad'de okuyabilirsin tabi :D
Reply

Auralorina

Birkaç önemli duyuru:
     -Ametist'in tüm bölümleri Wattpad'e yeniden yükleniyor.
     -Ejderha'nın Öfkesi'nin tüm bölümleri Wattpad'e yüklenecek.
     -Ejderha'nın Öfkesi'nin 2. kitabı Ateş Kristalleri kitap olmayacak. Okumak için kitap olmasını beklemeyin.
     -Yakın zamanda yeni bir kurgum kitaplaşmayacak. Yani diğer kitaplarımı okumak için de beklemenize gerek yok.
     Yakında tüm kitaplarım tüm bölümleriyle sadece Wattpad'de olacak :)
     
     Ateş Tanrıçası'nın Gözyaşları'nı bekleyen varsa: Yeni bölümün bir kısmını yazmıştım. Şu anda final haftamdayım ve yazamıyorum haliyle... yakında döneceğim :)

AyeNazakir

@ Auralorina yaa çok üzüldümm. Umarım hayırlısı neyse o olur. 
Reply

Auralorina

@AyeNazakir yayıneviyle yollarımızı ayırdık. Yakın zamanda yeni bir kitap çıkarmayı düşünmüyorum. Wattpad'de yazmaya devam edeceğim.
Reply

Auralorina

YENİ DÜNYA I - AMETİST Hakkında
     Bir süre önce Ametist'i yeniden yazıp, 2. ve 3. kitaplarla birleştirip tek çalışmada toplamayı planladığımı paylaşmıştım. Bildiğiniz gibi bu süreç baya aksadı. Tabi yine geçerli. Ayrıca her şeyi en baştan kurgulayıp sıfırdan yazmayı planlıyorum. Ne zaman yapacağım belirsiz olduğu için Ametist'in tüm bölümlerini eski versiyonlarıyla Wattpad'e geri yüklemeye karar verdim.
     Yani Ametist Wattpad'e tamamlanmış olarak geri gelecek.
     Kalsedon ve Sardoniks bir süre daha eski versiyonlarıyla yayınlanmaya devam edecek. İleride Turmalin muhtemelen tamamen kaldırılacak.
     
     8 yıl önce tamamlanmış, son düzenlemesi 6 yıl önce olmuş bir kitabımı okuyacağınız için biraz endişeliydim açıkçası. Ama zaten Kalsedon ve Sardoniks de eski halleriyle burada duruyor. Ametist'in düzenlenmemiş son birkaç bölümü taslaktaydı, onları düzenlemeye vaktim olmadığı için bu halleriyle yüklüyorum.
     İlk 10 bölümü birkaç yıl önce gözden geçirmiştim. Son bölümlerde önemli bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum. 
     Eski versiyonuyla okumak isterseniz okuyabilirsiniz. Birçok hatam vardır eminim. Eleştirmek için değil sadece güzel vakit geçirmek için okursanız sevinirim. Bu konuda zaten endişeliyim açıkçası, 8 yıldan bahsediyoruz sonuçta :D
     
     Eleştirmek isterseniz yeni kitaplarıma beklerim tabi :)

Auralorina

KİTAPLARIM HAKKINDA ÖNEMLİ DUYURULAR
     
     -Önümüzdeki birkaç ayı tamamen yüksek lisans tezime ayırmam gerekiyor. Yazmanın benim için sadece hobi olabileceğini tekrar fark ettim. Öncelik vermem gereken konular tezim ve okulum.
     -Yakın zamanda hiçbir kitabımı kitaplaştırmayı düşünmüyorum. Yazdıklarımı kitap olmalarını beklemeden Wattpad'de okuyabilirsiniz. Yazdıklarımı sadece Wattpad'de yayınlıyorum. Birçoğunuz kitaplaşacaklarını düşünerek bekliyorsunuz, artık beklemeyin. Buna Kraliçelerin Savaşı'nın devamı dahil bu arada. Dediğim gibi yakın bir zamanda (yeni bir gelişme olmadıkça) bir kitabım basılmayacak.
     Daha önce duyurduğum gibi şu an devam etmeyi planlamadığım tüm kitaplarımı buradan kaldırdım. Buradaki kitaplarım devam etmeyi planladıklarım: 
     ----Kraliçelerin Savaşı Serisi, Yeni Dünya Serisi, Güz Hükümranlığı Serisi, Çelik ve Büyünün Savaşı Serisi.----
     -Şu anda burada yeni bölümünü yakın zamanda tamamlayabileceğim tek kitap: Ateş Tanrıçası'nın Gözyaşları (Çelik ve Büyünün Savaşı 1. Kitap)
     -Kraliçelerin Savaşı ve Yeni Dünya öncelik verdiğim seriler. Yeni Dünya'nın tüm kitaplarını birleştirip ilk kitapta toplayacağım. Baştan yazacağım. Ama tezim bittikten sonra. Kraliçelerin Savaşı hakkında birkaç önemli duyuruyu haftaya yapacağım.
     -Güz Hükümranlığı bu üç kitabın biraz daha gerisinde. Sebebi şu anda epik fantastik yazmak istemem. Ayrıca diğer üç serimden birini bile toparlasam bu kitabıma daha iyi odaklanacağımı sanıyorum. Mesela Yeni Dünya'yı bitirdikten sonra.
     
     Sonuç olarak:
     Yaklaşık 2-3 ay sadece Ateş Tanrıçası'nın Gözyaşları'nın yeni bölümleri gelecek. Kraliçelerin Savaşı hakkında yeni duyurular yapılacak.
     2-3 ay sonra Yeni Dünya ve Güz Hükümranlığı düzenlemelerine başlayabilirim.
     Güneş'in Tacı bekleyen varsa onunla da önümüzdeki aylarda ilgilenebilirim.

kitapkurt9

Yani örnek verdim tam sayfanın sayısını hatırlamıyorum
Reply

kitapkurt9

@ Auralorina ben sadece haber vermek istedim yani şöyle 31.sayfqdan 51. Ye kadar sayfa yok direk şöyle 30.31.51
Reply

Auralorina

@kitapkurt9 Ametist'in yayıneviyle yollarımızı ayıralı birkaç yıl oldu. Kurgu ve yazımda bir hata varsa benim hatam da olabilir. Ametist basıldığında çok küçüktüm ve kurguda birçok hata var :/
Reply

CansuAgk

Neden Ametist e bölüm atılmıyor 

Auralorina

@CansuAgk teşekkür ederim :)
Reply

CansuAgk

@Auralorina  tezin inşallah sorunsuz ilerliyordur . Ametist için de tesadüfen denk geldim okuyordum o yüzden merak ettim 
Reply

Auralorina

@CansuAgk şu anda tek devam edebildiğim kitabım Ateş Tanrıçası'nın Gözyaşları :)
Reply