Aldern

Napisałem zupełnie niehalloweenowego one-shota z okazji Halloween. Nie wiem, co ze mną nie tak. Kiedyś w końcu napiszę coś naprawdę mrożącego krew w żyłach. Tymczasem... enjoy?
     	
     	https://www.wattpad.com/story/88333205

Wintillia

Witam mam pytanko czy będziesz jeszcze kontynuować opowiadanie "Fragment duszy"? 
     Opowiadanko spodobało mi się i chciałam bym wiedzieć czy nie jest porzucone
     
     Dziękuję i pozdrawiam ;)

Aldern

@ Wintillia postaram się je kontynuować w miarę możliwości. Staram się wrócić do pisania, niestety jednak dużo pracuję, więc nie mam dużo czasu, który mógłbym mu poświęcić. W przyszłym tygodniu postaram się już coś wrzucić, być może za jakiś czas także Fragmenty duszy doczekają się wznowienia. Tymczasem mogę jedynie polecić inne swoje opowiadania, według niektórych też warto do nich zajrzeć ^ ^"
Reply

Aldern

Przedwczoraj zaliczyłem pierwszy rok studiów, co oznacza, że teraz powinienem mieć dużo czasu na pisanie (w końcu), ale nie robiłem tego tak długo, że nawet nie umiem powiedzieć, czy jeszcze to pamiętam co i jak. Trzymajcie kciuki, żebym coś ciekawego urodził w najbliższym czasie. 
     PS. pamiętam o dodatku do "Nauczyciela", serio xD

SebolekEbolek

@ Aldern A ja tam wierzę że i po przerwie będziesz pisac tak samo cudownie ^^ Ale kciuki trzymam mocniutko!! <3
Reply

Ddarkny_

@Aldern *trzyma kciuki*
Reply

Aldern

Wattpad nie pokazuje mi spisu powiadomień, dlatego po prostu napiszę, że dziękuję osóbkom, które zostawiły mi gwiazdkę pod nowym rozdziałem, mimo że nie mam za dużo czasu, by się tutaj pokazywać z czymś ciekawym. Dajecie mi powody, loffki :3

Aldern

Piszę świątecznego shota... 
     
     
     
     
     ... a tak poza tym to mam końcoworoczny kryzys i wrażenie, że się zaraz rozpadnę. Dobrze, że chociaż Cavetown brzmi tak dobrze jak zwykle. 

Aldern

Kiedy "Nauczyciel" wbije 50K wyświetleń, o ile to się kiedyś stanie, napiszę do niego dodatek specjalny. Tak tylko mówię, jeśli ktoś jest zainteresowany. 

Ddarkny_

@Aldern Mi się coś pomyliło, czy już jest wbite 50k pod 'Nauczycielem'? Jakby wiesz, ja cały czas czekam xDD
Reply

Aldern

@ Natan-Gabriel Wooow, bardzo doceniam. Jeżeli będziesz chciał pogadać, koniecznie napisz mi wiadomość prywatną na watt albo złap na innym medium. Będzie mi niezmiernie miło. Firmowy uśmiech nr 6™
Reply

Natan-Gabriel

Super, mam nadzieję że szybko to nastąpi :) Konto na wattpadzie założyłem tylko ze względu na tą książkę i jest zdecydowanie moją ulubioną.
Reply

Aldern

Czytelniczki i czytelnicy, którzy czasami czytacie to, co tutaj umieszam. Mam do was pytanko. Macie jakieś pomysły, by was zaktywizować? Niby jestem na studiach i nie mam wiele czasu, jednak nie chce zaniechać pisania. Jeżeli chcecie, abym podjął jakąś aktywność, która umililaby wam czytanie moich prac lub coś podobnego, możecie śmiało pisać. Jestem otwarty na nowe sposoby komunikacji i tworzenia, więc jeżeli coś przyjdzie wam do głowy, podzielcie się konceptem :3

Aldern

W kolejne trzy poniedziałki na blogu i tutaj będę publikować bardzo (przynajmniej jak na moje standardy) krótkie oneshoty, napisane jakiś czas temu. Jeszcze nie umiem lawirować między zainteresowaniami a nauką w wersji studenckiej. Nic dziwnego, w końcu to mój drugi tydzień na uczelni. Gdy tylko napiszę jakiś regularny rozdział, na pewno go wrzucę. 

Aldern

@ Aldern Też taką chcę ;;
Reply

Shigochiyo

@Aldern Będę wyczekiwać. Cieszę się, że będę mieć wymówkę, chociaż chwilową, aby się nie uczyć :)
Reply

Aldern

Jakby coś, w tę sobotę i niedzielę (14/15 września) będę na Coperniconie w Toruniu. Jeżeli ktoś będzie chciał mnie złapać, choć nie wiem, czy takie osoby by się znalazly, będę cospalyowac Cecila z WTNV i/lub Gavina z DBH

Aldern

@ RonKario jestem zdziwiony, że ktoś się odezwał w tej sprawie :o
Reply

RonKario

@ Aldern Będę się rozglądać za tobą 
Reply