(!!!) Okuma listelerimde ki hikayeler, hikayelerde ki oy ve yorumlarım kendiliğinden sürekli siliniyor. Ekrana kafa atıyorum (!!!)

Şimşek yiyip gök gürültüsü sıç evlat!

Bir keresinde saatin bakır tonlarındaki her iki ziline birden birer eşekarısı bağlamıştım, sabahları saat çaldığında o küçük çekiç her ikisini de ezerek öldürüyordu. Ve bende alarm çalmadan uyanıp onları izliyordum.
- The Wasp Factory

Ona ait bir şey istiyordum ve geri vermek gibi bir niyetim yoktu. Zaten adil bir değiş-tokuş değildi; ben ona kalbimi, hemde tamamını vermiştim.
- Black Ice

Gözlerimi gözleriyle öylesine esir almıştı ki, neredeyse ikimize ait, bizden başka hiç kimsenin ulaşamayacağı küçük, özel bir dünya olduğuna inanacaktım.
- Hush Hush Series

Ama aşk zayıflık değildir, dedi
Yanlış insanı sevmek zayıflıktır.
- House Of Night Series

Melez olsaydı kendimi çoktan onun kollarına atmıştım.
Ama Aiden lanet olası bir safkandı.
Mükemmel derece de güçlü parmaklara ve bana kendimi midem de kelebekler uçuyormuş gibi hissettiren o gülüşe sahip lanet olası bir safkandı. Bir de bana bakışı, gözlerinin bir an da griden gümüş rengine dönüşüvermesi beni şu an bile etkiliyordu. Küçük, budala kalbim güm güm atıyordu.
- Covenant Series

Oldum olası kendimi kitapların arasında kaybederdim. Kitaplar her zaman memnuniyetle balıklama atladığım bir kaçış yolu olmuştur.
*İnsanlar dayanıksızdır.
*Dayanıksız ayağımı kıçına vurayım da bak ne oluyor!
- Lux Series

Melissa
22
Selanik, Çanakkale
Aşçı adayı, Gastronomi
Duygusal
Hayalperest
Açık sözlü
Bir çok şeye alerjik
  • Türkiye
  • JoinedApril 5, 2015


Last Message
97Melissa 97Melissa Dec 18, 2017 09:04PM
Lütfen konuşmadan ve yorum yapmadan önce iki kere hatta gerekirse üç kere düşünelim. İnsanları bilip bilmeden yargılamayalım. Kendilerini yeteneksiz ve yetersiz hissetmelerine engel olalım. İftiralar...
View all Conversations

4 Reading Lists