1988ebb

Hayırlı akşamlar arkadaşlar sizlere birşey söylemek istiyorum .
     	Kitaplarımin eskisi kadar değer gördüğünü sanmıyorum çünkü ben bir bolum yayinlasam 1 yada 2 kişi bakıyor ve yorumda yapiyor zaten bunu yapan bilir ama eskiden yani yazin ben bölüm yayınladığım da günde 40 , 50 kisi bakıyor , oy ve yorum yapiyordunuz ama simdi nedense bu sayılar azaldi biliyorum bazen işleriniz olur yogun olursunuz anlıyorum zaten benim de yoğun olduğum günler olduğu zaman bölüm yayinlayamiyorum hatta sunanki Son anda aşk kitabimda bölümleri 15 tatilde atacağımi söyledim hatta 2 bölüm yayinladim ama bakan 4 veya 5 kişi oy veren 2 yada 3 yorum yapan 1 veya 2 yani anlamıyorum değer gormuyormuyum artik eskisi gibi yani sonuçta bir emek sarfediyorum ama siz ler (oy ve yorum yapanlar üstüne alinmasinlar) buna bakmiyorsunuz haa kotu mu yazmışım yorum yapin kotu olmus diyin emin olun daha iyisini yaparim yani benimde derslerim var ama ben sizlere yani watpede de zaman ayirip bölüm yayınlıyorum ama emeğimin karşılığını alamayinca üzülüyor insan yani diyorum kendi kendime ya büşra belki isleri vardir ama yani hiçmi telefona bakmiyorsunuz tatil zamanlarida mi bakmiyorsunuz .
     	Gerçekten arkadaşlar üzülüyorum eyer kitaplarima bakmiycaksaniz değerde vermiyceksiniz ben kitaplarimi silicem o zaman. niye birileri yüzünden emek israfı yapiyimki lütfen bari bu mesaja bakin .
     	

1988ebb

@ armyepoch rica etsem beni takip edermisin
Reply

1988ebb

@ armyepoch teşekkür ederim
Reply

drugsfucked

@1988ebb Oo süper yayımladığında destek olacağım^^
Reply

accomeviene

Hi! Volevo avvisarti che abbiamo aperto una page sui BTS su Instagram. È stata aperta ieri sera, ci farebbe piacere se ci aiutassi con i followers! Magari potremmo pubblicare nelle storie i titoli delle tue fan fiction se ti fa piacere! Il nome della page è "army.family.ita."! 
     Grazie dell'attenzione✨♥️ scusa lo spam!

JiminSuga177

Iiikkkiiiizzzz

1988ebb

@ orangutangorili yooo düzgün yapiyorum ve mesaj da gidiyor
Reply

beobeolin

Etiketlemeyi düzgün yapamadigin icindir @JiminSuga177 
Reply

1988ebb

@ JiminSuga177 ikiz ikiz diyon ama efendim ikiz diye cevap verdigimde devami yok 
Reply