-YamukPrenses-

Geçen hafta paylaştığım duyuruya istinaden güncelleme: Bölümü yazdım, paylaşmak üzereydim fakat son kez okuduğumda "Mert & Duygu" sahnelerinin "Engin & Duygu" sahnesinden daha fazla olduğunu fark ettim. Uzun bir süredir bölüm beklediğiniz için ve Engin'i de daha çok okumak istersiniz diyerek bölümde Engin sahnelerini çoğaltmaya yönelik bir girişimde bulundum. Şu an hala devam ediyorum.
     	
     	Upuzun bir bölüm olacak, bir de 3 adet piercing'i aynı gün içinde deldirdim ve ağrılarım var help... Final haftamdan hiç bahsetmiyorum hiç. Siz de durumlar nasıl? Bölüm için benden beklentileriniz neler? Çünkü bu bölüm final bölümünü tamamen etkileyen bir bölüm. Çok heyecanlıyım. Sevgiler.

aynurmelekaslan

@ -YamukPrenses-  ne kötü kurtarıcı 1 yayinlicaksin ilkini bekliyoruz en sevdiğim sahnele o bölümde var lütfen cevaplarsan sevinirim çok güzel gidiyosun lütfen devam et
Reply

taraayosal14

@ -YamukPrenses- yb ne zaman
Reply

BiMiktarderinlik

@ -YamukPrenses- Engin'in Duyguya ve bebişe iyi davranmasını bekliyoruz
Reply

umitvar97

Güzellik özledik seni yaaa

nimess57

Cancağazım bi duyuru daha mı yapsan ne yaptın ne ettin bizi bi haberdar ediver ❤️

RabisTURAN

Hem okur, hem yazar olarak bu yolda birlikteyiz. Bu süreçte beni yalnız bırakmazsanız çok sevinirim. Hikayeme bir şans vermeniz, benim daha iyi bir yazar olmam için bu yolda desteklerinizi esirgememeniz çok önemli. Birlikten kuvvet doğar! 
      https://www.wattpad.com/story/121275486?utm_source=android&utm_medium=link&utm_content=story_info&wp_page=story_details_button&wp_uname=RabisTURAN&wp_originator=sUhB6EPwUY5CQYc%2BN1U%2F0jqZRxuHe%2BIoYWvEAmx54l68VNld4WGMIhJ4hiu2WunKz%2BEqwepT9DdYky%2FZE%2FnP0RgQ4b%2F77dtz0nxQ89WAqReHY2wbiRPg3mQwlb3Xacd0

13uncu

1. Kitap ne zaman yayınlanacak ?

Y_zzzzzz

Böyle şahane kitaplar okumak için
     
     Profilimdeki okuma listelerine göz atınız
     Farklı farklı konular listelenmiş
     Herkes zevkine göre kitap bulacaktır
     Profilime göz atınız