-SexJennies

-SexJennies

Hoşunuza gitti mi bu kitap FJFNJFJFJ 
Reply

-SexJennies

Selam çocuklar nasılllsınız? Yaşanan olayların üstünden neredeyse bir yıl geçecek ve umarım hayatınıza bir şeyler katabildim o zaman ve sizi gereksiz bazı yalancılardan temizledim ha? Güzel bir tatil geçirin <33

llixuee

@-SexJennies  sende güzel bir tatil geçirirsin umarım <3
Reply

-SexJennies

Buraya favori kitabımı koyayım bu arada
Reply

-SexJennies

Bir şey söyleyeyim mi CANINIZ CEHENNEME. 
     
     BENİMLE TAKILMAK İSTEYEN OLURSA INSTAMI VERİRİR. BURDAKİ HESABIMI VERİRDİM AMA SİZE HİÇ GÜVENEMİYORUM MALUM YORUMDA BULUNUP GÖT YALIYORSUNUZ. 
     
     HOŞÇAKAL SEVGİLİ MELANKOLİ TOPLULUĞU
     
     -ASYA

-SexJennies

@I5I12I6I off sen hala burda mısın enayii
Reply

I5I12I6I

@-SexJennies SİKTİR GİT OROSPU ÇOCUĞU
      HESAP ÇALIP GÖTLÜK ETMEK KOLAY İŞ
      SEN YALADIN O GÖTÜ ÇOKTAN CANIM HADİ KAYBOL
Reply

-SexJennies

BAK KNK HER ŞEYİ GEÇTİM. HİVDA'NIN YAPTIĞI HER ŞEYİ.
     BU KIZIN KUZENİ SİZE ÖLDÜ O DEMEDİ Mİ HİVDA İÇİN SİZDE BU HESAPTA OBLARCA ŞEY YAZDINIZ FALAN. BUNLAR KOLAY ŞEYLER Mİ. HİVDA BU HESAPTA ÖLÜYOR. ÖTEKİ HESAPTA ELA OLARAK KENDİNİ TANITIYOR. ARDINDAN ARKADAŞLARINA ÖLMEDİĞİNİ SÖYLÜYOR VE ARKADAŞLARI AFFETİYOR. ARANIZDA AKILLI VAR MI CİDDEN. ŞİMDİ BANA DİCEKSİNİZ. İŞTE HİVDA'NIN PLANIYDI İNTİKAM ALMAK İÇİN YAPTI. TEK YOL BU MUYDU İNTİKAM İÇİN. TEK YOL BU DEĞİL AMA HİVDA BU YALANI SÖYLEREK İNTİKAM ALMAK İSTEDİ. BELKİ DE GERÇEKTEN İNTİHAR EDENLERİN ALDIĞI İLGİYİ (BELLİ BİR SÜRELİĞİNE DE OLSA ECE'NİN PANOSU GİBİ OLMASINI İSTEDİ) İSTEDİ VE YAPTI.
     
     AKLINIZI KULLANIN GERÇEK HAYATTA GÖRMEDİGİNİZ BİR İNSANA BU KADAR KÖRÜ KÖRÜNE BAĞLANAMAZSIN. SONUCTA PİNTEREST TE MİLYONLARCA FAKE KIZ RESMİ VAR VE ETRAFTA FAZLASIYLA İÇİNE KAPANIK VE İNTERNET BAĞIMLISI SAPIKLAR VAR. BURASI SİZİN OYUN OYNADOĞINIZ BİR PARK DEĞİL MEDYA ÇOK İCTEN GÜVENSENİZDE BUNU YAPAMAZSINIZ.

I5I12I6I

@-SexJennies Evet belki hatalıydı yaklaşımı ölü taklidi yapmamalıydı ama o böyle yapmayı seçti o böyle bri hata yapmayı seçti bunun için onu suçlayamazsın!!! Hayasada onun hatası affedip etmemek bizim fikrimiz!!!
Reply

blueseadise

@kangsaebyeok-shii onun yaptığı suç değil birçok kişinin saf salak gibi inandıkları şeyin yalandan sikik bi intikam planı olduğunu açığa çıkarması suç değil bazı şeyleri farklı anlıyorsnz
Reply

-SexJennies

Unutmadan söyleyeyim, Ece tamamiyle spontane gelişen bir bilgiydi. Hivda ile ilgilenirken bir ses kaydına denk geldim. Seste Hivda'nın kendisi Ece yaşıyor işte öldüğü gün geldi bana yazdı. Ben ölmedim yaşıyorum ama kimseye söyleme demiş Ece Hivda'ya.ben de duyduğumda şok olmuştum ve demek Hivda'da bunu herkesten saklamış kafasıyla onu da ifşa ettim. Yani Ece beni stalklıyorsun biliyorum bu yazıya denk gelirsen diye yazıyorum,seninle aramda bir dava yok. Kötü birisin diyorsan de evet kötü biriyim. En azından panoda o kadar insanı yıkacak kadar değilim. 

-SexJennies

@J1M1N-_- tamam bir açıklama yapabildin sonunda. Gerçi ben buna açıklama demezdim. Çünkü burda sadece ilgilenmediğini dile getirdin. Neden bunları yaptığını veya yapma gereği duyduğunu belirtmedin. Benim için gerekli değil. Umarım Dm'de bunu yaparsın veya yapmışsındır. Şimdi her şeyi açıklığa kavuşturalım. Hesabını çalmak için uğraşmadım.Bir arkadaşın hesabının şifrelerini bana verdi,bende gerekeni yaptım. Bu adilik biliyorum,bildiğim halde bu işe girdim yani sorgulama. Şuana kadar sadece 5 hesaba girdim. İkisi senin di biri arkadaşının. Diğer ikisi kendi rızasıyla bana verdi. Amacım seni kötülemek değildi ama fazlasıyla kırgın ve öfkeli olduğum için biraz kaba ve ağır terimler kullandım. Tek amacım senin yaptığın bu yalanları herkesin bilmesi ve herkesin seni tek bir Hivda olarak tanımasıydı. Eğer sadece isim ve yaş olsaydı , derdim ki " Medya sonuçta gizlilik falan filan " ama sen isimden tut hastalık,sorunlar,durumlar hepsi farklı farklıydı. Bu yüzden yalan söyleyip ilgi çekmeye çalıştığını fark ettim. Eğer yapacaksan ya herkese gerçek sorununu anlat ki dürüst ol ya da sorunlu birisi olmadığın yalanını söyleki kimseyi sorunlarınla endişelendirme. 

-SexJennies

@blueseadise teşekkürler ~
Reply

blueseadise

@-SexJennies Yaptığınnın günah olduğunu düşünmüyorum
Reply

mrs_jenniekim

Hepinize merhabalar.
     Ben Hivda.
     Öncelikle bu kısmın bir açıklama olduğunu bildirmek istiyorum.
     Ardındansa şu konuya geçelim bana yalancı ve kötü biri olarak bakıyorsunuz ya peki hesabımı çalan kişi tam olarak ne oluyor da siz ona güveniyorsunuz? Kötü biri...Hesabı çaldı, hesabıma şifrelerini bırakan insanların hesaplarına girdi, ve yalanlarla dolu bir hikaye uydurdu. Onu geçip bana gelelim birincisi benim günahlarımı siz ödemiyorsunuz öyle değil mi? Veya cehenneme benimle beraber gelmiyorsunuz? Yalan söylüyorsam bile hayat benim değil mi? İstersem olmamam birini seçer hepinizi ayakta oynatırım. Siz hepinizle iyi kötü anımız oldu. Size kötü gününüzde yardım etmekten çekinmedim. Şuanda yanımda olan bir tayfa var. O tayfa sizi çok seviyorum. Siz gerçek dostlarsınız. Diğerleri elin adamına inanırken siz hep benimle oldunuz. Söz bu iyiliğinizin karşılığını ödeyeceğim. Diğerlerine gelirsek kötü günümde beni umursamayan ama o kötü olunca ona her türlü destek verdiğim kişi gelmiş "Ben ona çok iyilik yapmıştım o bana hiç iyi davranmadı" gibi şeylerde bulunmuş. Pardon ama bundan daha iyi söyleyebileceğim herhangi bir söz yok hepiniz adisiniz. Size diyelim yalan söyledim ama en azından sizin yanınızda bulunmaktan çekinmedim. Her zaman dediğim gibi eğer bir başkasının ahlakını sorgulayacaksanız önce kendinizinkine bakın, siz ahlak konusunda tam mısınız?

killmetosaveme

@J1M1N-_- özür dilerim
Reply

mrs_jenniekim

@yoonefecct Peki hoşuna gitmiyorsa dilemem ama bil ki üzgünüm.
Reply