Select All
 • Në Strofullën e Djallit
  71.6K 4.4K 43

  -Ku jam?? - pyeti ajo e tmerruar dhe me lot ne sy. - Ne strofullen e djallit vogelushe.. Dhe ai filloi te qeshte si i marre, ndersa ajo qante me denese per fatin e saj.. High rankings : #1 - krim #1 - shqip #1 - albanian Historia nuk lejohet te kopjohet⚠️⚠️ Te drejtat e autorit⚠️ A story: action, mafia, thriller, rom...

  Completed   Mature
 • Ferri
  25.7K 1.9K 31

  Vajzat e mira dashurohen gjithnje mbas djemve te keqinj sepse mendojne se do ti ndyshojne, apo jo ? Heh.. kjo eshte thjesht nje genjeshter, se djemte e keqinj ashtu jan krijuar dhe askush nuk mund ta ndryshoj qenien e tyre.. High rankings : #1 - krim #1 - dashuri #1 - albanian A story : mafia, romance, thriller, act...

  Completed   Mature
 • Addicted
  28.6K 1.7K 24

  Ata thonë që djemt e mire shkojn ne parajsë,por djemt e keqinj e sjellin parajsën tek ty... Izabela,nje vajze modeste,e ndrojtur e bukur jeton në mënyrë të thjesht pa shumë surpriza. Por gjithçka ndryshon kur në jetën e saj shfaqet ai... Dejvisi,një djale gjaknxehtë,i fortë,i pashëm dhe me një karakter të fortë ...

  Mature
 • Ne Duart e Mafias✔ [ FINISHED]
  186K 6.4K 62

  * Libri po ripostohet per te dyten here per shkak se u fshi nga watti. Per cfare arsyesh nuk e di. Amelia Cornells. Nje studente e cila gjendet ne kohe te gabuar, ne nje situate qe do t'ia ndryshoje rrenjesisht jeten. Fakte. (libri eshte i shkruar ne 2017) -Libri me shikueshmeri i me te larte ne wattynshqip ne 2017...

  Completed   Mature
 • Haters - Lovers (Shqip)
  24.1K 2K 86

  Njihuni me Megan Kruz, një vajzë 23 vjeçare, krejt e vetme në mes të një qyteti të madh, me shumë taksa për të paguar, dhe me një jetë të vetmuar brenda 4 mureve të një apartameti të vjetëruar, fati i së cilës qe i shkruar të gjente sërish punë në një lokal me turne të ndryshme, pak pasi e pushuan nga puna e mëparshme...

  Mature