Select All
 • Ne krahet e tij!(E PERFUNDUAR)
  30.9K 1.4K 38

  Pershendetje! Cdo histori dashuri eshte e bukur,por e Eidenit dhe Mias eshte e preferuar ime... Me e mira dhe gjerat me te bukura ne bote nuk mund te shikohen aq me teper te degjohen ,por ato duhet te ndihen me zemer Ju ftoj te lexoni kete histori dashuri nese ju pelqejne romancat 🤗🥰🥰🥰 ⚠️⛔ Ndalohet marrja apo ko...

  Completed   Mature
 • Si akulli (on hold)
  38.7K 2.3K 33

  "Syte e tu nuk ishin me te njejtit blu vibrant sic kishin qene me perpara. U kthyen ne nje ngjyre te ftohte. Nje blu e ftohte dhe e zbehte. Si akulli...." - - - Nuk e kishte menduar se kjo do te ishte jeta e saj. Nje vajze e gjen veten ne nje martese qe nuk e kishte imagjinuar kurre.

 • The Angel and The Devil
  5.8K 402 28

  Te kundertat terhiqen. Hey! This isn't my book but the @lovinggrant🤗

  Completed  
 • OK ✔
  2.1K 283 28

  -A je mire? -E ke parasysh ate momentin kur asgje nuk te ben me pershtypje?! -Pra,nuk je mire? -Jam OK. -Atehere...? -S'e di. Dy shoqe te ngushta te cilat dine cdo sekret te njera -tjetres.Nje sekret.Nje vrasje. -Ajo vendosi te ike,...dhe ti e ke fajin.

  Completed  
 • Te Dua Oo Idiottt
  27.5K 2.4K 40

  "Ora shenon 01:00....e ne keto momente un do te bej ate qe se kisha menduar kurre se do ta beja....aq m pak me ty....shiko vogelushe ne te dy u njohem me ate perplasjen ne korridor....e nisem me zenken tone...ku ca nuk i tham njeri-tjetrit....me pas me xhelozine tone qe nuk arrinim as ta kuptonim...me pas me ate avanc...

  Completed   Mature
 • Dashuria Dizajni Jone💘
  24.7K 1.6K 60

  Kjo histori flet per Auroren nje studente fashion designer e cila jeton bashke me shoqerine e saj me te ngushte ne qytetin e New York-ut "qyteti i endrrave". Ata jetojne se bashku dhe jane Pesa gang. Bejne budalleqe nga me te ndryshmet dhe duan ta jetojne jeten si te ishte dita e fundit. Nga ana tjeter kemi Teodorin i...

  Completed  
 • Nxenesja e Re | ✔ |
  11.4K 1.1K 52

  Së shpejti Aida, një vajzë e re në qytet, shkon në vit të dytë në një shkollë tjetër. Ajo është përjashtuar nga shkolla sepse i vuri flakën fundit të vajzës së drejtorit të shkollës gjatë orës së kimisë. Pavarsisht kësaj ajo mendon vetëm si të përshtatet, sepse e ka ndjerë veten shpesh herë, si peshku pa ujë. Gabriel...

  Completed  
 • •Sᴇʀᴇɴᴅɪᴘɪᴛʏ •
  11.6K 1.2K 46

  •Serendipity: "Kur gjen dicka ose dike per te cilin nuk po kerkoje edhe nuk e dije qe kishe nevoj per te" • Keshtu ishte jeta edhe per ata te dy. Ata kishin nje jete te plote edhe te lumtur edhe mendonin se kishin gjithcka qe ju duhej. A do jen ata per njeri-tjetrin pjesa e fundit e pazellit qe ju mungon per ta plotes...

  Completed  
 • I Dashuri Im Mafia
  2.5K 132 9

  Histori e një vajze Sara qe deshironje te martojn por ajo nuk deshiron te martohet, por kindapohet nga dikush, qe do ta bej Saren të bjerë ne dashuri me te.

 • ❀ℂ𝕒𝕣𝕠𝕝𝕚𝕟𝕒❀❣︎ᵐʸ ᵈᵉˢᵗⁱⁿʸ❣︎
  12.5K 1.1K 30

  Nje vajz 18 vjecare e cila jeton me dy vellezerit e saj qekur prindrit e saj vdiqen. Babai vdiq kur ajo ishte dy vjece dhe per kete arsye nuk e mbante mend ,ndersa nana vdiq kur ajo ishte 11. Kur nena e saj vdiq vellai i saj i madh ishte 20 vjec ndersa i dyti 16 vjec . Vellai i madh per te mos lejuar qe vellezrit e ti...

 • Deshmitaria
  40.4K 3.7K 66

  - a e di për çfarë Leo do jepte jetën? Kush është gjëja më e rëndësishme për të?- pyeti ai përsëri - po - u përgjigj Ajo duke iu afruar me buzëqeshje - kush ?- pyeti ai - Unë një dhe e vetmja - tha ajo duke qeshur teksa ndaloi një hap përpara tij .... - më lër të të tregoj diçka Luci. Unë jam një ilaç i fuqis...

  Completed   Mature
 • Dashuri e pandashme |✔
  3.8K 360 20

  Flet per dy te rinje qe perplasen ne korridorin e shkolles,qe prej atij momenti ata nuk ndahen asnje çast nga njeri-tjetri...Dy te dashuruar qe nuk e pranojne dashurine qe kane per njeri-tjetrin... ✗𝑳𝒊𝒃𝒓𝒊 𝒎𝒖𝒏𝒅 𝒕𝒆 𝒍𝒆𝒙𝒐𝒉𝒆𝒕 𝒏𝒈𝒂 𝒕𝒆 𝒈𝒋𝒊𝒕𝒉𝒂 𝒎𝒐𝒔𝒉𝒂𝒕. Fɪʟʟᴜᴀʀ ᴍᴇ̈:25 Tᴇᴛᴏʀ 2020 Mʙᴀʀᴜᴀʀ ᴍᴇ̈:19...

  Completed  
 • Dashuria nga bixhozi
  13.7K 616 22

  Ata te dy nuk njifeshin. U martuan me detyrim por ca do ndodhi????

  Completed  
 • Dashuria mbi gjithcka
  17.9K 1.7K 51

  Thone qe dashuria vret...por smund te jet e vertete🥰dashuria eshte ndjenja me e bukur qe mund te perjetoje nje njeri Kjo dashuri mund te shuhet nga nje e shkuar..nje e shkuar e erret Mendojne qe gjaku lahet me gjak por gabohen e vetmja menyre per te lare njollen e gjakut esh uji

  Completed  
 • Dashuri apo Dashuri?
  13K 739 44

  Vitet e shkolles jane me te bukurat, te gjimnazit edhe me te bukura. Historia pershkruan ndjenjat e para te disa gjimnazisteve dhe perballjen e tyre me to. Dy persona qe e duan njeri tjetrin. Vajza e cila eshte gati te beje gjithcka per te dhe djali i cili ka frike ta dashuroje. C'ndodh kur perfshihet edhe nje tjeter...

 • Dashuri ne film
  7.1K 755 28

  Tia Anson një aktore dhe modele shumë e bukur një dit përplaset me Kain. T: Shiko ku ecen idiot (i thot krejt inat) K: Më falni madhëria juaj po ajo që nuk shikon jeni ju që nuk i hjekni syt prej telefonit (ja ktheu me ironi) T: A e din ti se kush jam un( tha ajo duke u kthyer plotësisht nga Kai dhe vendosi duart në...

  Completed  
 • Djalli im
  24.9K 1.4K 30

  Dy persona nga bot te kunderta ➖ Dy te rinj te dashuruar ➖ A do perfundojn bashk? ➖ Cfar ndodh me ta? ➖ A do e pranoj vajza djalin dhe pse ai esht vrases.... ➖ NDALOHET RREPTESISHT KOPJIMI I LIBRIT SI DHE POSTIMI I TIJ NE RRJETE TE TJERA SOCIALE PA TE DREJTEN E AUTORES(per cdo gje mjafton te me shkruani)! Cover by: @...

 • Ne krahet e tij
  18K 755 17

  Kamela vajza e pasur dhe e cmendur e cila kalon nje nate te paharrueshme me nje mashkull misterioz i cili mbetet gjate ne memorjen e saj.Rikardo Stances nje mashkull terheqes, seksi, i pasur dhe endrra e cdo vajze. Ai eshte nje njeri i pameshirshem dhe teper i eger, por cfare do ndodhe pas nates se...

 • Nje Mes Me Ty (2)
  104K 8.1K 54

  - Pra, beson ne fund te lumtur? -Jo.-nuk ndaloi te mendonte qofte edhe nje sekonde. -Jo?!-nuk u mundua aspak te fshihte zhgenjimin qe mori nga pergjigja e tij. -Nuk mund te jete edhe fund, edhe i lumtur. A nuk vdesim te gjithe ne fund?-mblodhi supet e vajza vec tundi koken.-Besoj ne mes te lumtur.-shtoi me tej duke m...

 • Plani i fundit
  4.3K 281 31

  Gjithcka ndodhi ,por asgje s'dihet. Te gjithe ishin mbledhur ne funeral. Ishte dite zie. Nje vrasje ,nje denim ,dicka ndodhi. Ata akoma s'kishin ardhur. Po mendonin ,po planifikonin, por çka. Ata ishin gati. Kater vajza ,kater djem. Plot intriga, plot fuqi. Ishin per nje ndryshim. Ata hyne : NOAH, REINA, DION, IRIS, K...

 • Pakez drite -shqip
  4.5K 344 34

  Kjo eshte historia e dy motrave jo biologjike Aba dhe Ana te cilat perballen me peripecit e jetes duke na treguar se ajo jo gjithmon eshte e bukur dhe e qete por qe ka dallge te cilat godasin per te te fundosur . Ato do te na paraqesin situatat me te cilat i perball jeta .Aba dhe Ana do te na percjellin mesazhin se ne...

 • Fractus (shqip)
  84.6K 7.7K 51

  Te tere vdesim nga pak çdo dite, per te rilindur serisht - me te njejtat rroba, me te njejtat plage. Me te forte. Po nese thyhemi plotesisht? Nese shpirti na shqyhet ne mijera pjese, a do te mund te rilindim atehere? Apo do te jetonim perjetesisht ne nje dimension te mjegullt - fantazma mes te gjalleve, te gjalle mes...

  Completed  
 • Të Panjohur (Shqip)
  9.2K 711 21

  E ke menduar ndonjëherë sa e pakëndshme është të ndërrosh shkollën në vitin e fundit? Më lejo të të tregoj; është diçka që s'do dëshiroje ta përjetoje. Të paktën, kjo është çfarë mendoj. Por a mundet një person të ndryshoj gjithçka? A mundet një engjëll i caktuar të jetë ai person?

 • Afer dhe Larg (shqip)
  21.8K 3K 32

  Bazuar ne nje histori te vertete (titulli provizor) Si gjithmone jam shume tyce ne pershkrimin e historive :P keshtuqe po ja fus kot per momentin deri kur te me vije ndonje ide :P Ndjek Ajlen, nje studente 19 vjecare gjate disa viteve te veshtira te jetes se saj. Nga momenti kur zbulon qe eshte shtatezane...

  Completed  
 • E panjohura
  12K 1.6K 57

  kjo esht historia e dy te panjohurve qe u ben te pa ndar dhe pse jeta ju dha shum sfida ata prap nk e harruan njeri tjetrin

 • Te mungoj?(COMPLETED)✔
  20.3K 2.9K 50

  Nje premtim. Ai dhe ajo. A jane te fuqishem mjaftueshem sa t'ia dalin mbane sfidave te jetes? A ja vlen te luftosh per dashurine dhe kur universi ju do te ndare? A i thyeni dot barrierat e krijuara me fuqine e ndjenjave tuaja? "Pergjithmone, Ami?" "Pergjithmone bashke Kristi" Completed 30.04.2018

  Completed  
 • E VETMJA IME
  55.5K 4.4K 32

  Bazuar ne ngjarje te verteta. Ania,një 17-vjeçare e kompletuar. Nxënëse shumë e mirë,instruktore baleti dhe nje femer me pamje dhe edukate perfekte. Leo,nje 24-vjeçar i kompletuar nga ana profesionale. Arkitekt i cili ka biznesin e tij,me nje pamje fizike mahnitese,por me sjelljen e nje adoleshenti qe ka "harruar" te...

  Completed  
 • Kur Engjelli dhe Djalli Dashurohen
  36.4K 1.9K 21

  "Kuptoj! E bere kete qe te jemi vetem apo jo? Je lodhur kot..." por nuk e perfundoi ate qe nisi sepse ai iu versul buzeve te saj, ajo beri pak rezistence , por e dinte qe i kishte te kote keto lojera me te , kishte shtate vite qe ai tashme e njihte ate me mire se ajo veten. Vuri duart rreth qafes se tij dhe afroi me...

  Completed  
 • Dashni virtuale apo reale?(Completed)
  19.6K 2K 33

  Historia e dy shokeve te ngushte qe fati luan nje loje te piset me ta. "At'her kur dashuron pa prek pa perqafu pa puth, at'her kur dashuron per shpirtin e cdo gja t bukur qe aj mban permrena." "At'her kur dashuron ambelsin e ftyres se saj, tingujt e kandshem t zanit t saj e syte... ata sy qe t bajn me mekatu"

  Completed