Select All
 • Devil or Angel ✔
  304K 10K 99

  - nuk e kuptoi a je engjëll apo djall? - e pyeti ajo teksa qëndronte në krevat - jam djall për botën , engjell për disa në vecanerisht - i tha ai duke iu afruar afër saj .

  Completed   Mature
 • Me trego sa me do
  36.6K 2.7K 37

  Heights Rank -#1 in teen faction #1 in possessive Jeni ndjere ndonjehere bosh sikur nuk I perkisni kesaj bote te mjere dhe mizore?Keshtu ndjehesh edhe Zoi por rrjedha e jetes beri qe ajo ta donte jeten si e cmendur

  Completed  
 • Një frymëmarrje më shumë.
  25.3K 2.9K 37

  Marrim frymë çdo ditë e kjo na duket gjëja më normale, por shumë njerëz i numërojnë frymëmarrjet. Frymëmarrja e fundit që numëruan mund të jetë e fundit për ta. Ata kanë nevojë për një frymëmarrje më shumë për të vazhduar luftën që kanë nisur, kanë nevojë për një frymëmarrje më shumë për të jetuar. Një kancer portokal...

  Completed  
 • Shefi im
  63.7K 4.7K 33

  A wattpad featured story! Highest ranking: #1 in CHICKLIT 'Sjellja e tij indiferente e bëri Enxhin të pyeste veten a e kishte kuptuar vallë që ajo ishte aty. Po vazhdonte të shikonte dosjen, sikur në dhomë të mos ndodhej askush. Manuel. Manuel. E ripërsëriti disa herë emrin e tij ne kokë. Manuel. Bëri edhe disa hapa p...

 • Yll Engjelli
  829 148 6

  EDHE ATO JETUAN TE LUMTUR,PERGJITHMONE BASHKE⭐🌙 Sepse Ylli,Hena dhe Engjelli nuk ndahen.Ato,i perkasin njera tjetres

 • TIK TOK
  1.9K 226 12

  hiiiic 😂

 • Zjarri i jetës njerkë
  6.2K 611 27

  Fatkeqësitë. Ka raste që fatkeqësitë tona qëndrojnë në të shkuarën. Ka raste që na ndjekin bashkë me vitet. E ka raste që lënë plagë të thella, psikoligjike, por herë herë edhe fizike. E janë pikërisht këto fatkeqësiqë na pengojmë të lulëzojmë fuqishëm përpara Kjo është historia e Sierës, një 17 vjeçare që përballet m...

 • Truth or Dare
  3.6K 448 30

  Loje