Select All
 • Fakboji personal
  731 90 5

  "Ai ishte një mafia i rrezikshëm, e unë, një vajzë inocente e mbërthyer nga duart e tij. Kujt ia priste mendja që ai do të bëhej fakboji im personal... " Enxhiljana ishte një vajzë e bukur me syze dhe trup të shkurtër e cila vazhdonte shkollën e mesme si zakonisht. Ishte një vajzë së cilës nuk ia hidhte sytë askush, p...

 • Më e çmuar se vetë jeta
  2.9K 1K 40

  PËRFUNDUAR Një vepër arti e natyrës, një magji universale me një ngjyrë blu të thellë. Shkëlqimi i tij është unik dhe ka një karakteristikë të vetme: t'i "dhurojë" vuajtjen e vdekjen atij që e zotëron. Jemi në Indinë misterioze dhe magjike, ku historia ngatërrohet me legjendën, e shenjta me laiken, e mira me të keqen...

  Completed  
 • I ndaluari
  43K 3.7K 41

  Iu duk sikur për disa çaste nuk mund të merrte dot frymë. Ndjeu një ngushtim në zemër, një ndjenjë faji e pendese që s'e dinte se nga i buronin. Fjalët kishin vendosur të largoheshin e po i dukej vetja memece. Hapte e mbyllte gojën, por në fund përfundonte duke mos thënë as fjalën më të vogël. Nuk e dinte se sa zgjati...

  Completed  
 • Kur Djajtë Kthehen Në Ëngjëj |✔
  10.5K 803 24

  3 bad girls dhe 3 bad boys takohen dhe e urrejne njeri-tjetrin, ata mbajne maska dhe emra qytetesh profesori eshte drejtuesi i tyre.Nje dashuri qe lind nga urrejtja. ✗𝑳𝒊𝒃𝒓𝒊 𝒎𝒖𝒏𝒅 𝒕𝒆 𝒍𝒆𝒙𝒐𝒉𝒆𝒕 𝒏𝒈𝒂 𝒕𝒆 𝒈𝒋𝒊𝒕𝒉𝒂 𝒎𝒐𝒔𝒉𝒂𝒕. Fɪʟʟᴜᴀʀ ᴍᴇ̈:11 Nᴇ̈ɴᴛᴏʀ 2020 Mʙᴀʀᴜᴀʀ ᴍᴇ̈:21 Nᴇ̈ɴᴛᴏʀ 2020 © Ndalohet rrepte...

  Completed  
 • Gjithmonë Gati Për Një Aventure Të Re | ✔
  52.5K 4.2K 142

  "Ti je perendesha ime,sunduesja e zemres time."-flet ai. ••• ➭Dy drejtues,ai mafia e ajo një vajzë e thjeshtë takohen. Dy grupe aventurieresh qe janë gjithmonë gati për një aventure te re takohen rastesisht dhe do te kenë te bejnë me shumë aventura të bukura por edhe te rrezikshme.Edhe pse janë te rritur ata akoma e k...

  Completed   Mature
 • Dashuri në Pandemi ✓
  2.7K 154 9

  Ela sa çapkëne dhe e çiltër, një vajzë që ëndrrën e saj më të madhe ka të mbarojë shkollën e lartë pavarësisht problemeve ekonomike. Në një vend të vogël si Shqipëria nuk të lë shumë vend për ëndrra apo ambiciet e mëdha. Jeta e saj ndryshon kur njihet me djallin që do t'ia bëj jetën e më të vështirë. Do të largohet pr...

  Completed  
 • Vera e zemres ♥️(e perfunduar ✔)
  39.4K 1.6K 61

  Nje histori dashurie qe mer fund diten e dasmes. Nje vajze e re plot ëndrra qe vendos te largohet larg per te mos pasur asnje afer. Maria , qe nuk do pranonte kurre te dashurohej perseri . Por cdo te ndodhe kur ajo te shkoje ne ferme ? A do e kuptoje ajo se kush ishin ata qe e tradhetuan ? Dhe.... a do te bi...

 • Perjetesisht Me Ty
  5.9K 561 17

  25/02/2018 ...

 • Ne te dy...
  1.2K 72 7

  Nje histori e disa adoleshenteve qe nuk besonin ne dashuri me pas kuptojn se dashuria eshte mbi gjithcka dhe eshte forca qe mund cdo lloj peshe❤❤

 • Second Chance .!
  84.2K 3.4K 50

  Ai humbi ate ..Te vetmen femer te jetes se tij . Ai humbi engjellin e tij . A do mundet serisht te dashuroj ... Cfar do ndodh pas kthimit te tij pas 4 viteve . Do ket nje mundesi te dyt.. A mundet nje shpirt i vrar i cili jeton i vdekur mes te gjallve te marr jete .. A do jet ajo sherimi tij ...Sherimi i Roan Gro...

  Completed  
 • Kushedi...✔
  23.7K 1.2K 19

  Nje vajzë 17 vjeçare tipike e lëvizur, në kërkim të asaj çka quhet "dashuri e vërtetë"dhe asnjëherë me këmbë në tokë. Gjeja që pëlqen të bëjë në kohën e lirë? - Të "gjuaj" djem. Por çfarë ndodh kur karakteri i saj përballet me një vëlla të madh super protektiv? Dhe mbi të gjitha në çastin kur mendon se ka gjetur njeri...

  Completed  
 • Vetem nje karrem✔
  37.4K 1.9K 30

  -Te betohem nuk eshte faji im-tha ajo mes ngasherimave. Ai qe e kishte vendosur thiken ne qafen e saj ia ktheu: -Nuk eshte faji yt?Po sigurisht qe nuk eshte. -Atehere pse po me mban ketu?Pse po ma ben kete? -Sepse je KARREMI IM Cover made by:books_are_life___

  Completed  
 • Bratislava
  3.4K 258 4

  Ne tjeter nenqeshje e ftohte nga ai. -"Por une jam nje Bradislava mo chrõi"

 • Në Strofullën e Djallit
  110K 5.4K 43

  -Ku jam?? - pyeti ajo e tmerruar dhe me lot ne sy. - Ne strofullen e djallit vogelushe.. Dhe ai filloi te qeshte si i marre, ndersa ajo qante me denese per fatin e saj.. High rankings : #1 - krim #1 - shqip #1 - albanian Historia nuk lejohet te kopjohet⚠️⚠️ Te drejtat e autorit⚠️ A story: action, mafia, thriller, rom...

  Completed   Mature
 • Korrësi i Bardhë
  248 12 2

  Hakmarrja është drejtësia e egër. Që nga momenti kur ajo lindi, jeta e Pandorës ishte ferr. Ajo u rrit në një jetimore të vjetër në mes të pyllit në periferi të qytetit. Por ajo nuk ishte vetëm atje. Së bashku me të ishin shumë më shumë fëmijë, përfshirë Boiken, mikun e saj më të mirë. Fëmijët ishin duke u zhdukur e...

 • Si akulli (on hold)
  44.3K 2.4K 33

  "Syte e tu nuk ishin me te njejtit blu vibrant sic kishin qene me perpara. U kthyen ne nje ngjyre te ftohte. Nje blu e ftohte dhe e zbehte. Si akulli...." - - - Nuk e kishte menduar se kjo do te ishte jeta e saj. Nje vajze e gjen veten ne nje martese qe nuk e kishte imagjinuar kurre.

 • Inside Love✔
  18K 1.1K 41

  (PERFUNDUAR✅) Ajo ishte flutura e ferrit te saj ndersa ai ishte heroi i endrrave te saj. Ador nje vajze 20-vjecare e mbyllur ne burgun e fatit te saj kerkon celesin per te dal nga ai vend me cdo kusht. Armani djali simpatik i kryemafias kthehet per te nje hero dhe nje perbindesh ne nje perrall te shkruar nga vete ajo...

  Completed  
 • 🖤 Bote Te Kunderta 🖤
  16.8K 902 21

  njeri agjent sekret në FBI dhe tjetra ne krye te mafies Ruse me te kerkuar ne Amerike . Fama dhe rritja ne pozite e cojn ate ta fus ne burg por a do ta duroj largesine e saj qofte kur eshte brenda dhe jashte burgut ? Dhe me e rendesishmja cdo te ndodh me ta kur ajo te dal . Ndalohen lexues nen 🔞 Ndalohet kopjimi dh...

 • E Embla Aventure (shqip)
  32.5K 2.8K 31

  -O zot , o zot kush po kalon ketej nga anet tona.-ironia i dallohej qarte ne tonin e zerit te tij.- Mireserdhe Znjsh. Barbi. Na kishte marre malli. I pelqente , kur e shihte me nervat tel e kur ajo mundohej , por veten se permbante dot. Do shperthente me cdo kusht. Sepse keshtu ishte e ndertuar ajo , impulsive...

  Completed  
 • Mos me dashuro!✔
  6.6K 616 31

  Dy shoke te ngushte grinden per shkak se njeri prej tyre thyen nje nder rregullat themelore te miqesise se tyre.Por c'do te ndodh kur Krista dhe Arke te takohen serisht rastesisht ne Florida gjate pushimeve te veres?

  Completed  
 • Nuk Jam Vetem (shqip)
  26.7K 2.3K 39

  ©2014

  Completed  
 • Je imja ( I Perfunduar)
  102K 3.5K 23

  Ajo nuk trembej prej askujt.. por nje dite gjithcka merr kthese te papritur ...

 • Shefi im
  61.2K 4.7K 33

  A wattpad featured story! Highest ranking: #1 in CHICKLIT 'Sjellja e tij indiferente e bëri Enxhin të pyeste veten a e kishte kuptuar vallë që ajo ishte aty. Po vazhdonte të shikonte dosjen, sikur në dhomë të mos ndodhej askush. Manuel. Manuel. E ripërsëriti disa herë emrin e tij ne kokë. Manuel. Bëri edhe disa hapa p...

 • ''𝒩𝓊𝓀 𝒹ℴ𝒿𝒶...💔''
  27.3K 1.9K 50

  Kesaj i druhesha.... Historia po perseritet.... Jo nuk ka mundesi te jesh ti... *ME THUAJ SA I LENDUAR JE, TE TE THEM CFARE ROLI KE* #1 Mister -> 23.06.2021 #1 Killer -> 21.12.2021

  Completed  
 • Love and revenge
  29.6K 1K 34

  Dy botë të ndryshme. Dy histori të njëjta. Dy shpirtra të humbur dhe viktima të fatit. Historia e tyre mund të kishte qenë e bukur që në fillim nëse ata nuk do të binin preh e sekreteve të errëta të familjeve të tyre. Por a do munden ata të ndryshojnë fatin e tyre?...

  Completed  
 • shtrati i dashurise
  379K 9.1K 100

  Ishte e sigurt qe Ajla po fliste pa vetdije. Nuk kisha cfare beja tjeter. I hoqa bluzen. Mrekulli brenda mrekullise. Asnjehere se kisha par Ajlen pa rroba. Me vinte ta puthja e ta beja vula ne ate trup. U eksitova shume sa vetem siper sutinave e putha pak. Nuk doja te dukesha sikur perfitoja. I vesha bluzen e bardhe p...

  Completed  
 • Droga qe nuk shitet
  27.9K 2.1K 26

  ..."Do digjesh po mos vazhdo me shume!" ia ktheu ai po ne te njejten menyre ai,por duke bere qe fryma e tij te perhapej ne pjeset e saja te zbuluara,ato me te afertat,e duke vazhduar udhetimin e tyre pak me ne brendesi te rrobave,por serisht ajo nuk kuptoi asgje. "Une e djegur jam,ti nuk ke c'djeg me!" "Ti ke te djegu...

  Completed  
 • "Brenda dyerve te mbyllur.."
  6K 893 17

  Sepse gjithkush ben nje gabim dhe e verteta rreth saj asnjehere nuk dihet,asnjehere nuk merret vesh...Dime vetem se ka pendim ose paetshmeri e kerkim per me shume!- shkroi me te shpejte ne telefonin e saj nje tjeter fraze qe e mendoi ta fuste ne artikullin e saj, para se te hidhte hapat per ne tryezen e mbushur plot m...

  Completed  
 • •The sweet hell of a devil•
  41.3K 2.9K 59

  ♡♡ 'Perfunduar.' "Buzeqeshi leht kur me ne fund u duk ai grumbull burrash te veshur me te zeza,vec ajo trendafili i bardh ne nje lulishte plot trendafila te zinj! Vec ai engjell mes atij ferri te vertete te mbushur me djaj! Ylli i vetem ne qiellin ne te erret te nates... Degjoheshin zbeht zhurmet e kepuceve te saj. Q...

 • E marrë kjo dashuri|✔
  29.6K 2.2K 50

  KOMEDI / ROMANCË / DRAMË [E PËRFUNDUAR] ✅ E bukur, e zgjuar, e dashur, e çmendur dhe moskokecarese. Ky ishte pershkrimi me i mire qe mund t'i beje Sofise, vajza e cila nuk besonte ne dashurine e vertete, por cfare do te ndodh me te kur dikush te shfaqet ne jeten e saj dhe t'ia marre ngadale mendjen dhe zemren? ...

  Completed