Select All
 • ӄасцʀʀɛⱠʂɛ
  12.9K 1.1K 29

  // Mafia Story // *** 2 vite me pare cdo gje rreth meje u shkaterrua. Humba atee. Idhullin tim. Te vetmen familje qe me kishte mbetur... Qe atehere ndryshova. I nderpreva lidhjet me te gjithe dhe shkovaa atje..Ku filloi cdo gje te rikthehej perseri.. Ne Rusi... Per 2 vite me rradhe ditet kaluan monotone derisa nje nat...

  Mature
 • Humor burgu&lojra😇😈
  3.3K 439 36

  Heyyyy nga une devil 😈 Dhe nga une angel 😇 Biseda telefonike dhe lojra per qejf

 • Truth or Dare
  3K 418 29

  Loje

 • Shefi im
  52.5K 4.5K 33

  A wattpad featured story! Highest ranking: #1 in CHICKLIT 'Sjellja e tij indiferente e bëri Enxhin të pyeste veten a e kishte kuptuar vallë që ajo ishte aty. Po vazhdonte të shikonte dosjen, sikur në dhomë të mos ndodhej askush. Manuel. Manuel. E ripërsëriti disa herë emrin e tij ne kokë. Manuel. Bëri edhe disa hapa p...

 • Dashuria mbi gjithcka
  13.3K 1.4K 51

  Thone qe dashuria vret...por smund te jet e vertete🥰dashuria eshte ndjenja me e bukur qe mund te perjetoje nje njeri Kjo dashuri mund te shuhet nga nje e shkuar..nje e shkuar e erret Mendojne qe gjaku lahet me gjak por gabohen e vetmja menyre per te lare njollen e gjakut esh uji

  Completed  
 • Do you wanna play with me ?
  5.1K 357 12

  Bitch s'kam konkurenc, Ti kapi shoqet e ti hypi me ni benz😂😂😂

  Completed  
 • Dashuri mes plumbave
  97.2K 8.1K 46

  Shkoi pranë tij me hapa të ngadaltë e i qëndroi disa hapa larg, aq sa atij t'i mjaftonte t'i hidhte një shikim trupit të saj nga koka te këmbët e të kënaqej me pamjen që i servirej para. I bëri me shenjë t'i ulej në prehër. Ajo hodhi njëherë sytë përreth si për të kërkuar ndihmë e kur pa se askush nuk e kishte mendjen...

  Completed  
 • Hiraeth (shqip)
  77.7K 9.3K 61

  "Hiraeth" - përshkruan një ndjenjë të thellë dhe të lindur të dëshirës së zjarrtë për një ndjenjë, një vend apo person që është përtej këtij plani të ekzistencës . ○ Hiraeth "Nje histori e paparashikueshme dhe tërheqëse , një triller psikologjik që të bën te mbash frymën deri në pjesën...

  Completed   Mature
 • Alkol,Drog,Ajo.
  87.5K 6.3K 55

  Drejtuesi i nje perandorie te lige cilesohej njeriu me mizor i zones se tij ndersa ajo shquhej per cmendurit e saj.Midis vrasjeve alkolit e droges nuk mungojne dhe aventurat e tyre.Dy te panjohur qe jetojne ne te njejtin vend do te perfshihen ne nje histori dashurie.Por a do te vazhdoje... ❌ S ka kopim ose ta marresh...

  Completed   Mature
 • Dragoi|✔️
  98.1K 5.9K 41

  ♡"P.s: Me shkaterrove Dragua."♡ Kevin Aroldo eshte nje Don mafioz i rrezikshem dhe i pameshirshem. Eshte lider i mafias italiane. Te gjithe frikesohen prej tij dhe shume persona e njohin me emrin "DRAGOI". Duke u perpjekur te hakmerret ndaj Artur Markov, i cili eshte Don i mafias ruse, ai perfundon i dashuruar pas va...

  Completed   Mature
 • Muhabet
  398 13 1

  Asgje

 • Të pafajshmit
  10.7K 1.2K 51

  Devon Stills nuk ka rënë kurrë pre e së keqes për t'u bërë vetë i tillë, sado që jeta është treguar e padrejtë me të. Djaloshi ka parimet e tij, të cilat nuk pranon t'i thyejë për askënd. Artur Xhodan është skeptik ndaj faktit se mirësia dhe dashuria janë të mjaftueshme që njeriu t'ia dalë mbanë. Sipas tij, njerëzit d...

  Completed  
 • Ihdrab's Things (Gjërat e Ihdrabit) [Shqip]
  1.8K 251 36

  Përshëndetje. Unë jam Ihdrab, dhe ky është libri im personal... tashmë jo dhe aq personal pasi po e ndaj me ju. 😅 Në këtë libër kam vendosur të hap "thesin" kur nuk kam gjë tjetër më të mirë për të bërë momentalisht. Do shkruaj sikur nuk i lexon askush tjetër shkrimet e mija përveç meje... sepse realisht, askujt nuk...

  Mature
 • Mision i pamundur
  7.5K 456 22

  Ajo eshte e bukur,e zgjuar,e pasur,arrogante. Ajo kishte gjirhcka qe deshironte;nje te dashur perfekt,familjen perfekte,dhe gjithe shkollen ne kembet e saj. Kejsi kishte jeten qe cdokush do e deshironte deri ne momentin qe ne shkollen e saj vjen nje mesues zevendesues i cili trazon mendjen por me se shumti zemren e sa...

 • Varsja e diamantit
  23.5K 1.6K 54

  Pershendetje, tokesor! Kjo eshte historia ime e pare dhe nuk e kam idene fare se ça do nxjerr nga kjo. Gjithsesi, vendosa te shkruaj sepse shkolla ka mbaruar, eshte vere dhe kam shume kohe te lire [ plus @isaaaabela e cila me date 23.06.2018 e shtune ora 23:55 me tha te filloj te shkruaj edhe une.(Çkemi @isaaaabela!)]...

  Mature
 • Pasion i fshehte [SHQIP]
  138K 9.7K 61

  A mafia story, not advised for audiences under 18. Kjo ishte... Po ndodhte... Njerezit brohorisnin dhe numeronin: 10... Nje shikim... 9... Nje shtrengim duarsh... 8... Nje buzeqeshje e embel... 7... Nje frymemarrje e shpeshtuar... 6... Nje perqafim i ngrohte... 5.... Nje afrimitet i tepruar.... 4.... Nje shkelqim verb...

  Completed   Mature
 • Ferri
  25.6K 1.9K 31

  Vajzat e mira dashurohen gjithnje mbas djemve te keqinj sepse mendojne se do ti ndyshojne, apo jo ? Heh.. kjo eshte thjesht nje genjeshter, se djemte e keqinj ashtu jan krijuar dhe askush nuk mund ta ndryshoj qenien e tyre.. High rankings : #1 - krim #1 - dashuri #1 - albanian A story : mafia, romance, thriller, act...

  Completed   Mature
 • Djalli i veshur si engjell
  20.1K 1.4K 35

  Kishte kohe qe qante, krejte e vetme ashtu ndihej. Kishin ikur dhe ja kishin rrembyer zemren dhe buzeqeshjen. Tani me ishte e ftohet . Askush nuk u interesua per te, apo per ndjenjat e saj askush pervec prinderve . E vetme,erresir,boshllek,zbehje keshtu ishte humnera e thell ku ajo kishte ren. Deri sa u shfaq...

  Completed  
 • VIRGJERESHEN e FUNDIT
  31.1K 1.7K 29

  Tori, nje vajze rebele me koken ne libra, ngelet Virgjëresha e fundit ne ate kolegj, ku trend i vetem, ishte "humbja e virgjërisë. A do lejojë Tori qe nje bast mes 4 miqve ta vazhdojë traditën e përvitshme te atij grupi ? Apo do te jete Tori qe do shkëpusë zinxhirin, per një fillim nga e para..... #1 in general ficti...

  Completed  
 • Gjithmone do te jem mbrojtesi yt!(Perfunduar)
  26.8K 1.3K 31

  Oliveri mori fryme thelle... -Oliver?-murmuriti presidenti -Me kerkuat zoteri?-pyeti duke marre posturen e tij te zakonshme -Po,po...hyr Ai hapi pak me shume deren dhe hyri.Uli koken duke u perpjekur te ishte sa me strikt te ishte i mundur.Presidenti,ai mashkull me shume probleme,ne qetesi po tymoste nje cigare "Derby...

 • The Mafia Kidnapped Me |Shqip|
  75.3K 5.5K 31

  (Ne perpunim)-Në këtë libër, në disa vende është përdorur gjuhë vulgare, jo-letrare, dhe mund të ketë përshkrime vulgare po ashtu. Lexoni në përgjegjësinë tuaj. Sqarim : Fakti se ky libër mund të ketë fjalor apo përshkrime të forta, nuk e bën librin aspak të pistë, apo autoren një person të ulët. Libri ka të bëjë me...

  Completed   Mature
 • The mafia love 1 BY RESI
  47K 2.9K 45

  mafia love shqip

  Completed   Mature
 • Mos i beso... ✔
  1.8K 187 3

  Vajza... por edhe djem... hidhini një sy sepse bëhet fjalë për dicka që ndodh përditë këto kohë, e nuk ikën pa pasoja. Fatmirësisht nuk eshte histori personale, por e frymëzuar nga ndodhi te përditshme. "Real men don't rape"

  Completed   Mature
 • Në Strofullën e Djallit
  71.1K 4.4K 43

  -Ku jam?? - pyeti ajo e tmerruar dhe me lot ne sy. - Ne strofullen e djallit vogelushe.. Dhe ai filloi te qeshte si i marre, ndersa ajo qante me denese per fatin e saj.. High rankings : #1 - krim #1 - shqip #1 - albanian Historia nuk lejohet te kopjohet⚠️⚠️ Te drejtat e autorit⚠️ A story: action, mafia, thriller, rom...

  Completed   Mature
 • Ne Duart e Mafias✔ [ FINISHED]
  186K 6.4K 62

  * Libri po ripostohet per te dyten here per shkak se u fshi nga watti. Per cfare arsyesh nuk e di. Amelia Cornells. Nje studente e cila gjendet ne kohe te gabuar, ne nje situate qe do t'ia ndryshoje rrenjesisht jeten. Fakte. (libri eshte i shkruar ne 2017) -Libri me shikueshmeri i me te larte ne wattynshqip ne 2017...

  Completed   Mature
 • Impossible
  32K 2.4K 33

  Sofia Kontov refuzon me çdo kusht të dorëzohet përballë të shkuarës së errët që ka pasur dhe fillon të bëjë një jetë të shthurur. Para, drogë, rrezik, aventura dhe një i panjohur që hyn në jetën e saj dhe e bën Sofinë të kuptojë se jo gjithmonë bëhet fjalë për të kaluar stuhinë. Ndonjëherë duhet të mësojmë si te kërce...

  Completed  
 • My policeman (shqip)
  60.9K 3.9K 39

  Dashuria eshte e vetmja ndjenje qe njeriu nuk e komandon dot. Ai eshte nje police i cili e dashuron profesionin e tij, ose keshtu duket. Ajo nje nxense ne shkolle te mesme babai i se ciles eshte burgosur per shume krime. Fati i vendos ata perballe njeri-tjetrit por a do mundet dashuria e tyre te perballoj cdo sekre...

  Completed   Mature
 • Zemerthyesi (Shqip)
  113K 6.2K 40

  Fituesi i cmimit te pare ne zhanrin Komedi Mario, djali i endrrave, ai karagjozi, zemerthyesi dhe djali perfekt qe adhurohej nga te gjitha vajzat por qe ndihej bosh perbrenda. Djali qe mund te lidhej me cdo lloj vajze e me pas t'i jepte lamtumiren. Por me hyrjen e nje vajze ne jeten e tij cdo gje ndryshon merr nje tj...

  Completed  
 • shtrati i dashurise
  257K 7K 100

  Ishte e sigurt qe Ajla po fliste pa vetdije. Nuk kisha cfare beja tjeter. I hoqa bluzen. Mrekulli brenda mrekullise. Asnjehere se kisha par Ajlen pa rroba. Me vinte ta puthja e ta beja vula ne ate trup. U eksitova shume sa vetem siper sutinave e putha pak. Nuk doja te dukesha sikur perfitoja. I vesha bluzen e bardhe p...

  Completed