Select All
 • 😍POEZI 😍
  1.2K 180 19

  Ky liber permban poezi te ndryshe Ku secili mund te gjej veten

 • Vogelushja e Mafias. (+18)
  22.8K 1.3K 31

  Une isha vetem 16 vjec, kur ai me rrembeu. Mendova se, gjithcka do rridhte si ne klishete e zakonshme, por, jo. Une u dashurova me vellain e tij. Ndryshe nga ai, Aron, ishte i embel me mua. Por, as kete here, lumturia nuk zgjati shume. Mbeta ne meshire te fatit bashke me Xhonin. Dikur, ai me therriste Vogelushe, por t...

  Mature
 • Unë🙊
  622 169 13

  Ketu do bej vetem gallata.. Sepse po nuk buzeqeshi sot... Kur do buzëqeshi dot?! 😊

 • Vallëzime nëper shkrime
  2.1K 345 41

  Nuk jam e njejte me ju , ju jeni te gjithe njelloj ...... Une ndodhem aty ku lulet nuk mbijne..ku gjithcka ka vdekur

 • Të Panjohur (Shqip)
  9K 702 21

  E ke menduar ndonjëherë sa e pakëndshme është të ndërrosh shkollën në vitin e fundit? Më lejo të të tregoj; është diçka që s'do dëshiroje ta përjetoje. Të paktën, kjo është çfarë mendoj. Por a mundet një person të ndryshoj gjithçka? A mundet një engjëll i caktuar të jetë ai person?

 • Trust no one (Harry Styles)\\Shqip
  28.7K 2.6K 41

  Ajo eshte nje princesh.Nje dite ajo do te drejtoj Angline,edhe pse nuk e do kete. Ai eshte nje badboy qe do vetem te argetohet. Elizabeth Williams&Harry Styles Dy bote te ndryshme.... Nje histori e bukur dashurie..

  Completed  
 • Truproja
  90.3K 8.2K 40

  Me kapi doren i inatosur dhe po me terhiqte drejt dhomes sime. Hapi deren dhe me perplasi fort pas saj duke bere qe te leshoja nje pasthirrme dhimbjeje. Ngrita koken per t'u ndeshur me syte e tij qe dukej sikur me shponin si thika. Kishte shtrenguar nofullat fort dhe merrte fryme shpejt. -Cfare ke ndermend te bes...

  Completed  
 • Thuaj mendimin tend
  1.1K 225 17

  Mundohuni te ndiheni vetvetja ne cdo gje qe thoni.Edhe nese do ishte nje mendim ndryshe nga te tjeret.

 • The Masked Girl (Shqip)
  10.6K 803 33

  3...2....1 Dhe tek kulla Eifel shkruhet "Ana a deshiron te behesh e dashura ime!?".... Eshte historia ime e pare shpresoj tju pelqeje....

 • Te Shkuara Dhe Te Kujtuara
  3.3K 466 57

  E ke menduar ndonjehere Qe gjithcka kuptim me nuk do te kishte? Por per ty Gjithmone ne fund Mbeten kujtimet.

 • Syte e tu jan droga ime
  21.7K 2K 50

  E di Isabella, apo jo? SYT E TU JAN DROGA IME!- i tha Sebastina teksa e puthi ne ball. -E di Sebastian, apo jo? SYT E TU JAN DROGA IME!- i tha dhe i la nje puthje te leht ne qaf. S:19.Feb.2017?? F:29.July.2017

  Completed  
 • Shkurtabiqe
  11.9K 1.1K 23

  Prsh . Jam ne his time te pare se di ne do e perfundoj por tia nis ne 2017 , shpresoj tia dal . Persa i perket his ka te bej me takimin e nje vajze me emrin danjela e cila eshte ne vit te pare , e ku rastesisht takohet me Aleksin . Cfar do te ndodh me tej lexim te kendshem

  Completed   Mature
 • Shefi im
  52.8K 4.5K 33

  A wattpad featured story! Highest ranking: #1 in CHICKLIT 'Sjellja e tij indiferente e bëri Enxhin të pyeste veten a e kishte kuptuar vallë që ajo ishte aty. Po vazhdonte të shikonte dosjen, sikur në dhomë të mos ndodhej askush. Manuel. Manuel. E ripërsëriti disa herë emrin e tij ne kokë. Manuel. Bëri edhe disa hapa p...

 • Rastesi
  30.1K 2.1K 22

  "Thjesht rastesia arrin te vij deri ne pragun e deres se shtepis sone!" Started: 20 maj 2017 Finished: 21 qershor 2017

  Completed  
 • Putridum - shqip
  50.6K 5.5K 54

  Kujtonte qe ate mbremje kish enderruar per fusha te gjelberta, qiej te kalter e njebriresha fluturues. E fundit enderr femijenore, e fundit enderr e bukur sepse me pas kish patur vetem makthe, makthe qe sfidonin realitetin e kurre nuk triumfonin mbi te sepse makthi me i keq ishte ai ne te cilin zgjohej cdo mengjes - o...

 • Nxenesja e Re | ✔ |
  10.3K 1.1K 52

  Së shpejti Aida, një vajzë e re në qytet, shkon në vit të dytë në një shkollë tjetër. Ajo është përjashtuar nga shkolla sepse i vuri flakën fundit të vajzës së drejtorit të shkollës gjatë orës së kimisë. Pavarsisht kësaj ajo mendon vetëm si të përshtatet, sepse e ka ndjerë veten shpesh herë, si peshku pa ujë. Gabriel...

  Completed  
 • Nuk Jan Më!
  11.4K 769 27

  Nje histori pak me ndryshe ku gjithqka eshte si ne perralla... Perderisa hyn ne loj edhe personi i "tret".... Ne shumicen e rasteve dashuria e vertet triumfon ,por ketu jo. Gjithqka rrenohet para syve te tyre... Dashuria rron ende por ata nuk jan më! Por ato ritakimet pas shum viteve jan ato qe zgjojn secilen ndjenj...

  Completed  
 • My Small Music World (Shqip)
  634 61 23

  Muzika është një melodi e cila krijohet nga shumë tinguj dhe teksti i tij përkatës. Műź¡ķã ËŚHŤË Şi Ďŕøģå ə §hpïřţíţ.. #Ena

 • My policeman (shqip)
  61K 3.9K 39

  Dashuria eshte e vetmja ndjenje qe njeriu nuk e komandon dot. Ai eshte nje police i cili e dashuron profesionin e tij, ose keshtu duket. Ajo nje nxense ne shkolle te mesme babai i se ciles eshte burgosur per shume krime. Fati i vendos ata perballe njeri-tjetrit por a do mundet dashuria e tyre te perballoj cdo sekre...

  Completed   Mature
 • My Life
  1.2K 225 7

 • Mekati
  26.5K 2.5K 41

  Mekatare... Started: 20 qershor 2017 Finished: 27 nentor 2017

  Completed  
 • Mbroj dashurine time (+ 18)
  18.3K 858 11

  Lena dhe Tanka ishin vajza shume te bukura,nuk enderronin ta beheshin modele,fotomodele apo spikere televizjoni. Ato enderronin te beheshim mesuese te nderuara por te varfera,sepse rroga e tyre ishte e ulet.Shume moshatare te tyre benin jete luksoze edhe pse s'kishun mbaruar ndonje shkolle. Papritmas nena e Lenkes...

  Completed  
 • Love story 2
  5.2K 617 35

  Dashuria ! Fjala qe te gjithe pelqejne ta degjojne por jo cdo kush e perjeton! Ndiqni historin mes Marios dhe Emily .Nje histori qe do tju leri pa mbresa , sa do peripeci,ndarje , lidhje , veshtiresi qe jeta te jep ,ne fund ato jane bashke perseri . Dashuria,ndjenja qe mposht gjithcka...

  Completed  
 • Kush e vrau Izabelen ?
  8.6K 1.1K 31

  Nje mister per tu zgjidhur... Pellgu i gjakut shtrihej pergjate dyshemese se shtruar me pllaka. Dhoma gjendej e mbushur plot me police duke nisur me verifikimin e vrasjes. Trupi i pajete femeror puthitej per dyshemene e ftohte duke mbajtur syte e ngrire, te palevizshem. Jashte mureve te asaj dhome, degjoheshin te qara...

  Completed  
 • Kidnapped To Be His//Shqip
  35.8K 2.9K 28

  Ktheva kokën dhe e vështrova me pikëpyetje. Instiktivisht ngrita një vetull. -E di që je shumë seksi kur e bën atë,-pëshperiti në mënyrë seduktive duke u afruar akoma më shumë. Tashmë frymëmarrja e tij ritmike më binte në buzë. Vetëm disa centimetra i ndanin sytë tanë. 〰 Kisha lexuar libra që flisnin për vajza që rrëm...

  Completed   Mature
 • Kercim i rrembyeshem {SHQIP}
  108K 10.3K 63

  -Ik! Largohu! Jepi pra! Ç'pret! Largoju asaj qe vertet ndjen, asaj qe ke ne zemer! Vepro si femije, si zakonisht, ashtu siç ben sa here qe je ne veshtiresi! Beju bisht problemeve, ndjenjave, veshtiresive! Harroji te gjitha! -ai ishte lodhur. Nuk i kishte mbetur asgje ne dore dhe e vetmja gje qe mund te bente ishte te...

  Completed  
 • Je imja ( I Perfunduar)
  79.7K 3K 23

  Ajo nuk trembej prej askujt.. por nje dite gjithcka merr kthese te papritur ...

 • E Skllavëruara
  37.9K 4K 31

  [+18] MATURE CONTENTED/SKENA PSIKOLOGJIKISHT TE RENDUARA/ LEXOJENI ME VETEDIJE TE PLOTE [COMPLETED] Ai u largua me fytyrën e shënjuar, me veshin e përgjysmuar,po ajo?! Ajo mbeti e shtrirë në shtrat, me trupin e mavijosur, me krahet e skuqura, e gjakosur e me vajzërinë e marrë. E sakatosur shpirtërisht dhe fizikisht. ...

  Completed   Mature
 • E Burgosur Ne Nje Bote Pa Ngjyra..(FINISHED✔)
  52.7K 4.6K 44

  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Jo gjithmone vajza duhet te shpetohet nga princi i kalter. Por dicka me e mire se ai mund te vije ta shpetoje ate dhe ti tregoje se jeta eshte e mbushur me ngjyra. ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ #1 in albanian ¤¤¤ Margot Rose eshte nje shtatembedhjete vjecare ndryshe nga te tjeret. Jeta per te eshte bardh e zi...

  Completed  
 • Droga qe nuk shitet
  23K 2K 26

  ..."Do digjesh po mos vazhdo me shume!" ia ktheu ai po ne te njejten menyre ai,por duke bere qe fryma e tij te perhapej ne pjeset e saja te zbuluara,ato me te afertat,e duke vazhduar udhetimin e tyre pak me ne brendesi te rrobave,por serisht ajo nuk kuptoi asgje. "Une e djegur jam,ti nuk ke c'djeg me!" "Ti ke te djegu...

  Completed