Select All
 • The Hybrid ( BOOK I & II)
  16.2M 581K 69

  "Do you really want me, all of me? I'm not like other werewolves or vampires. I can't mark you, I can't fully shift into wolf form, I have a beast inside of me, Genevieve. Is that what you really want?" *****Best Ranking: #1 Vampire 5/13/2015 **** ((ROUGH DRAFT))

  Completed  
 • Te mesohesh me humbje
  1.9K 88 5

  Jeta eshte me shum se 'lamtumira'! O8.1o.2o17

  Completed  
 • Ndjenja Te Fshehura!
  14.9K 1.1K 30

  Started: 05 Janar 2018 Finished: 11 Korrik 2018 @SebastjaN92

  Completed  
 • Droga qe nuk shitet
  23.5K 2K 26

  ..."Do digjesh po mos vazhdo me shume!" ia ktheu ai po ne te njejten menyre ai,por duke bere qe fryma e tij te perhapej ne pjeset e saja te zbuluara,ato me te afertat,e duke vazhduar udhetimin e tyre pak me ne brendesi te rrobave,por serisht ajo nuk kuptoi asgje. "Une e djegur jam,ti nuk ke c'djeg me!" "Ti ke te djegu...

  Completed  
 • Premtime te perjetshme
  1.4K 109 6

  Shume njerez mund te mendojne se ishte dashuri me shikim te pare. Por jo, ajo ishte stuhi me shikim te pare, stuhi e cila qe nga dita e pare deri ne te fundit nuk u ndal. Luftuan dhe u pajtuan. Rane dhe u ngriten. Vdiqen dhe u mbushen serish me fryme. I jetuan te gjitha. I bene ti jetonin te gjitha. Per disa njerez i...

  Mature
 • After
  685M 10.8M 102

  Tessa Young is an 18 year old college student with a simple life, excellent grades, and a sweet boyfriend. She always has things planned out ahead of time, until she meets a rude boy named Hardin, with too many tattoos and piercings who shatters her plans.

  Completed  
 • Kur Zgjedh Zemra
  144K 9.8K 42

  Ajo nga Veriu Ai nga Jugu Ajo ishte e llastuar. Ai i matur. Por asnjeri prej tyre nuk e linin te qete njeri tjetrin. Asnjeri nuk thonte po, por asnjeri nuk thonte jo. A/N: Per te shkruar kete liber kam marre pak ndihme nga nje shkodrane ketu ne wattpad. Besoj se e dini te gjithe kush eshte....

  Completed  
 • Me trego sa me do
  30.8K 2.4K 37

  Heights Rank -#1 in teen faction #1 in possessive Jeni ndjere ndonjehere bosh sikur nuk I perkisni kesaj bote te mjere dhe mizore?Keshtu ndjehesh edhe Zoi por rrjedha e jetes beri qe ajo ta donte jeten si e cmendur

  Completed  
 • Asistente Personale
  103K 7.8K 38

  -Sh-shef, ke-kerkoj ndjese. Nu-nuk do t-te ndodhe perseri, - tha nje punonjese me ze te dridhur e me lotet qe i rridhnin ne faqe. -Sigurisht qe nuk do te ndodhe perseri. JE E PUSHUAR! - tha Marko duke bertitur aq shume, saqe te gjithe ndaluan se beri punet e tyre. Por nuk ishte e thene qe ai ta linte me aq. -Merri sen...

  Completed  
 • Stoli i Trendafilave
  6.8K 864 23

  Nje tjeter histori e ardhur ne inbox te faqes :) ......Ndoshta per shume veta ata te dy ishin te vdekur, por perkundrazi ata jetonin. Po jetonin, dashuria e tyre jetonte akoma. Ajo jetonte tek Kopshti I trendafilave, tek trendafilat, ne rruge, ne shkolle,dhe ne Stolin e Trendafilave....... Shkruar nga G.S

  Completed  
 • Gabimet e nje Epoke Pambuku
  7.1K 946 50

  Me behej sikur degjoja nje muzike. Nje muzike qe vinte nga shume larg, nga e cila vetem disa tinguj arrinin te gjenin rrugen drejt veshit tim. Nje ze i lehte i shoqeruar nga instrumenta ne menyre aq harmonike, sa do te kisha qejf t'i degjoja per ore te tera. Por e dija se kjo muzike nuk ekzistonte. Ishte thjesht nje f...

  Completed  
 • Pa Lamtumire
  7.4K 970 20

  Pershendetie.... Kjo esht historia e par qe po publikoj ne wattpad. Historia esht shkruar nga nje miku im. Historia flet per nje cift adoleshentesh Vikena dhe Ermali. Esht 100% reale dhe shkruar nga njeri prej personazheve.... Shpresoj tju pelqej...

  Completed  
 • Dashuria E Nje Te Marri
  25.1K 2.6K 48

  ~~~Askush se priste te shkonte keshtu.Pas gjithe merzive dukej sikur jeta e secilit skishte kuptim,rendesi ka te dish te jetosh,te mesosh nga gabimi,te falesh dhe te guxosh.Ne fund te fundit ne jete ndodhin te gjitha ,e rendesishme eshte ti presesh castet me zgjuarsi dhe te mos lesh te tjeret te perdorin jeten tende.F...

  Completed  
 • Pa Pergjigje
  3.1K 477 16

  Erdhe dhe ike si e till. Habitem pse me kerkon serish ?? 😜😜 Isha i yti ama tash nuk jam nuk mundem dot te jem......😘😘😘😂😍😍😍 Lexim te kendeshem ju kam xhan 😊😜😜😍

  Completed  
 • Kur engjejt qajn
  1.9K 232 15

  Ky liber si fillim nk eshte i shkruajtur nga un por un e kam lexuar dhe me pelqeu si histori shpresoj tu pelqej dhe ju

 • Marionetë
  40.6K 3.8K 49

  -Nje mundesi e dyte? Per cfare te lutem? -Per nje jete jo me bardh-e-zi.

  Completed  
 • Pse Me Telefonon Vetem Kur Je I Droguar? (Shqip)
  40.8K 3.7K 26

  Dy telefona... Mijera telefonata... Nje numer i parregjistruar... Dhe asnjehere sinqerisht "te dua"... ~~~ (eshte shkruar kur kam qen ne klase te tete-nente, por gjithsesi give it a try if u have nothing more interesting to do)

 • Hajduti i xhepave te mi
  29.3K 2.9K 55

  Ç'do te ndodh nese dikush te vjedh diçka?Ç'do te ndodh nese nje hajdut me kuptim te dyfisht kontrollon per jeten tende? Started: 19 dhjetor 2016 Finished: 03 prill 2017

  Completed  
 • My policeman (shqip)
  61.9K 4K 39

  Dashuria eshte e vetmja ndjenje qe njeriu nuk e komandon dot. Ai eshte nje police i cili e dashuron profesionin e tij, ose keshtu duket. Ajo nje nxense ne shkolle te mesme babai i se ciles eshte burgosur per shume krime. Fati i vendos ata perballe njeri-tjetrit por a do mundet dashuria e tyre te perballoj cdo sekre...

  Completed   Mature
 • Truproja
  92.4K 8.3K 40

  Me kapi doren i inatosur dhe po me terhiqte drejt dhomes sime. Hapi deren dhe me perplasi fort pas saj duke bere qe te leshoja nje pasthirrme dhimbjeje. Ngrita koken per t'u ndeshur me syte e tij qe dukej sikur me shponin si thika. Kishte shtrenguar nofullat fort dhe merrte fryme shpejt. -Cfare ke ndermend te bes...

  Completed  
 • Nje Mundesi E Dyte
  10.8K 1.3K 31

  Pas tradhetise se pare,mendon t'i japesh nje mundesi te dyte jetes tende?

  Completed   Mature
 • Cilin Nga Ata Tre? [FINISHED]
  22.8K 2.4K 25

  -Besoj se e di qe dashuria jone do ishte tragjike apo jo? 《 Nuk lejohet te merret, kopjohet, perkthehet apo te shperndahet ne rrjete te tjera pa lejen e autores. (Lejen time)》

  Completed   Mature
 • Find what makes you happy (Shqip)
  31.7K 2.2K 22

  Laura eshte nje adoleshente ndryshe nga te tjeret.Pas nje humbje te madhe ajo nis nje jete te re ne New York tek kushurira e saj Celly.A do t mundet ajo te harroj te shkuaren e saj dhe te nis nje jete te re me nje person qe eshte identik si i dashuri i saj i meparshem?

  Completed  
 • Fjale E Pathene. (Completed)
  3K 362 6

  Se jeta eshte shume e shkurter te mbahesh peng nga te pathenat...

  Completed  
 • The Masked Girl (Shqip)
  10.7K 803 33

  3...2....1 Dhe tek kulla Eifel shkruhet "Ana a deshiron te behesh e dashura ime!?".... Eshte historia ime e pare shpresoj tju pelqeje....

 • Ti nuk jeton dot pa mua.
  66.2K 6.3K 67

  Nuk të dua. Ne e duam familjen, shoqërinë, kurse unë ty nuk të dua. Unë ty të dashuroj! Ku qëndron dallimi thua ti? Fjala "të dua" është sinonim i fjalëve "kujdes, besim, mbështetje", kurse "të dashurosh" është diҫka më e fortë. "Të dashurosh" do të thotë të dorëzohesh me trup, shpirt e zemër para një personi. Dhe ja...

  Completed   Mature
 • Rastesi
  30.5K 2.1K 22

  "Thjesht rastesia arrin te vij deri ne pragun e deres se shtepis sone!" Started: 20 maj 2017 Finished: 21 qershor 2017

  Completed  
 • Me Ty
  9K 666 14

  Kjo eshte historia e tret qe publikoj ne wattpad dhe ashu si dy te parat as kjo nuk esht shkruar nga un, gjithashtu kte histori ma kan derguar ne inbox te faqes dhe kuptohet qe me lejen e autores un po e publikoj edhe ne wattpad. Shpresoj tju pelqej ;)

  Completed  
 • Dashuri mes plumbave
  99.7K 8.2K 46

  Shkoi pranë tij me hapa të ngadaltë e i qëndroi disa hapa larg, aq sa atij t'i mjaftonte t'i hidhte një shikim trupit të saj nga koka te këmbët e të kënaqej me pamjen që i servirej para. I bëri me shenjë t'i ulej në prehër. Ajo hodhi njëherë sytë përreth si për të kërkuar ndihmë e kur pa se askush nuk e kishte mendjen...

  Completed  
 • My Fake Boyfriend
  57.1M 1.9M 83

  He was so close, his breath hit my lips. His eyes darted from my eyes to my lips. I stared intently, awaiting his next move. His lips fell near my ear. "Shut up and kiss me" He whispered roughly. A chill shot up my spine. I pulled back, staring at his eyes and leaned in.. ********** What happens when Alexis Dawson- "r...

  Completed