Select All
 • Apokalipsi 111
  3.5K 460 72

  🧟Zombi Apokalips 🧟 Te vdesesh kishte qene e lehte deri ne ato momente, por jo me. Tashme, njerezit qe prekeshin prej pikave te atij shiu te çuditshem, do te infektoheshin me semundjen me te tmerrshme qe njerezimi kishte perjetuar ndonjehere. Dhe te gjithe ata qe vdisnin do te zgjoheshin si zombi ose perbindesha pa t...

 • Kush e vrau Izabelen ?
  9.1K 1.1K 31

  Nje mister per tu zgjidhur... Pellgu i gjakut shtrihej pergjate dyshemese se shtruar me pllaka. Dhoma gjendej e mbushur plot me police duke nisur me verifikimin e vrasjes. Trupi i pajete femeror puthitej per dyshemene e ftohte duke mbajtur syte e ngrire, te palevizshem. Jashte mureve te asaj dhome, degjoheshin te qara...

  Completed  
 • Përtej asgjëje të re |🌟| (Shqip)
  5.4K 854 21

  Nëntitulli ; E padëshiruara. Monotoni e zymtë që yjesh zbriste, me shikim të mbytur nga mungesa e lotëve, e pa qarë që në lindje, e padëshiruara nuk do të egzistonte. As ndryshe, as si të tjerë.... thjesht ajo.... Cover by : the_last_genius_

  Completed  
 • Mbret pa zemër✔️
  27.4K 2.4K 50

  ☆"Çdo Mbreti i duhet nje Mbretëreshë, Edhe një Mbreti pa zemër."☆ ••••• Ryver eshte nje lycan i vetmuar qe pasi vret babain e vet, behet drejtues i klanit dhe pasi i shpeton jeten Mbretit Lycan Caspian, eshte gati te mari titullin e tij. Por, shume Alpha e duan fronin. Duke u perpjekur ta heqin qafe Mbretin e ardhshe...

  Completed  
 • Madelyn-Mallkimi i Gjuetares✔️
  18.5K 2.1K 39

  Fat? Profetesi? Apo Mallkim? Ne nje bote ku ekzistojne krijesat Supernatyrale, lindja e nje vajze njerezore trazoi ujerat e qeta te botes. Nje vajze humane 23 vjecare, kthehet ne Gjuetaren #1. E afte te vrase cdo supernatyral me lehtesi. E pameshirshme. Te gjithe frikesohen prej saj, por ajo nuk ka frike nga askush. I...

  Completed  
 • Shpirtëra të vdekur
  30.9K 3K 76

  Nje vajze me shume sekrete, duke u perpjekur te shpetoje nga e kaluara, papritur vendos te kthehet serish atje ku filloi gjithcka, duke vendosur ne rrezik jo vetem veten, por te gjithe te tjeret rreth saj. Duke mbajtur peshen e vdekjes se shume personave mbi vete, ajo kerkon vetem pak qetesi ne jeten e saj. Por, kjo...

 • Empatia
  419 60 6

  La capacità di coinvolgere emotivamente il fruitore con un messaggio in cui lo stesso è portato a immedesimarsi.

 • Pluviophile
  810 130 11

  Me pelqen te shkruaj ditet kur bie shi

  Completed  
 • 3:15 a.m
  3.8K 436 6

  Çfarë ndodh kur një i panjohur të dërgon një mesazh të çuditshëm në 3:15 a.m? [Çdo gjë imagjinare, tek-tuk realitet] S l o w u p d a t e s * sounds like klishé ? I know * *Gjuhë vulgare dhe fjalor i përditshëm, lexoni në rriskun tuaj* *COVER BY ME * Nuk lejohet perkthimi ose kopjimi. Started - 9 Gusht 2018

 • Vetëm unë mund të të shpëtoj |✔
  8.1K 717 15

  'Më urre ! ' U dëgjua një zë në tone urdhërues. ' Të urrejjj !' Bërtiti ajo aq fortë sa zëri iu kthye disa herë mbrapsht. ' Më urre më fort atëherë.' i njëjti zë ,veçse kësaj here neutral. 'Ti e di që mundem ,mos më sfido.' ' Mos ji aq e sigurt sepse, nëse do mundeshe do më kishe urryer me gjithë shpirt p...

  Completed  
 • Heil America
  9.2K 1.4K 60

  Ai goditi fort goten mbi tavolinen e kafenese para se te fliste me ze te ashper dhe gjithe mllef. -Cfare te shkoi ndermend, Grejs? -Asgje. Doja vetem te tallesha me te dhe ta zemeroja. -peshperiti. -Te talleshe me te? Epo ja ku po ta them, se sa po ke futur ne koken e nje psikopati multimilioner idene per te ringjal...

 • Luna de Novembre.
  7.7K 1.3K 90

  Copëza ndjenjash shkëputura nga një pjesë e shpirtit tim...

 • SummerWattpadFever ✔
  2.1K 294 8

  Konkurs per sezonin e veres, vec per qejfin tone xp Welcome to our family Welcome to wattpad family.

 • Nje sufllaqe me qepe me...
  4.1K 446 8

  Intervista te pazakonta me wattpadistet shqiptare. Do qeshim, do fshijme lotet nga te qeshurat, do na dalin qurret nga hundet nga te qeshurat. Welcome to our family, welcome to Watt Family. Dementiozet...

 • Nostalgy Book
  2.3K 362 13

  Liber me dy autore a.k.a ma tmirt e wattit 😏 Un jam Artiola dhe sja kam iden ca kena me ba te ky liber 😂 Pis ✌ *** Kam than un se nuk din gja ti. Pershneti maj iher njerzt, PERSHENDETJE llejdis end gjentëllmen. Un jam Gabro a.k.a Gabro SH.P.K edhe sja kam idennn ca dona me ba te ky liber. Puc ✌

 • Fjale E Pathene. (Completed)
  3.1K 362 6

  Se jeta eshte shume e shkurter te mbahesh peng nga te pathenat...

  Completed  
 • Naomi
  2.5K 298 12

  I ishte dhene detyra me e rendesishme e jetes se tij: Te gjente dhe te arrestonte Naomi Blu.Te shumte kishin qene ato perpara tij qe e kishin provuar por kishin deshtuar,ishin zhdukur plotesisht. A do te shkatarrohej dhe ai ne uraganin qe ishte Naomi?

 • Ulerime. (Completed)
  11.1K 1.4K 24

  Gjyko,ta jap at t'drejt Gjyko, se jam njir e baj gabime Gjyko... m'gjyko mu M'gjyko... at'her kur ta shifsh boten me syt e mi M'gjyko... at'her kur t'futesh nen lekuren teme e t'jetosh si i vdekun, ashtu si po jetoj un...

  Mature
 • Marionetë
  41.1K 3.9K 49

  -Nje mundesi e dyte? Per cfare te lutem? -Per nje jete jo me bardh-e-zi.

  Completed  
 • Putridum - shqip
  53K 5.7K 54

  Kujtonte qe ate mbremje kish enderruar per fusha te gjelberta, qiej te kalter e njebriresha fluturues. E fundit enderr femijenore, e fundit enderr e bukur sepse me pas kish patur vetem makthe, makthe qe sfidonin realitetin e kurre nuk triumfonin mbi te sepse makthi me i keq ishte ai ne te cilin zgjohej cdo mengjes - o...

 • Dëgjo Zemrën
  7K 757 34

  T dashurosh vertet do t thot t duash dike m shum se vetja ...do t thot t mos dorzohesh kurr edhe pse stuhit mund t jen shum t forta...do t thot t kthehesh edhe mbas shum kohesh dhe t shikosh q asnj gje ska ndryshuar Historia esht reale

 • Perfect Two
  23.7K 2.5K 43

  Highest rank #1 in humor Grejsi nje vajze e cila zhvendoset kudo per shkak te punes se mamas se saj,nje dite fati do ta perplas me dike. Po kush eshte ky dhe cfare do te rezervoj fati per ta? Epo kush e di se si do te nis urrejtja apo dashuria......

  Completed  
 • Gjithmone ke qene ti
  699 62 5

  Cfare ndodh kur e kaluara insiston qe te kthehet?

 • Dashuri apo Urrejtje ( Hold On)
  6.4K 765 32

  Elena dhe Liam nisin një romancë dashurie. Xhefri duhet të përballet me të gjithë opinion publik sepse ka pranuar që është gej. Kleo me vajzën e tij bëjnë një qetë derisa pas disa kohësh rikthehet Sara dashuria e tij e fëmijërisë. Gjithçka duket perfekte. Një tablo e lumtur e së tashmes por që e shkuara herët ose v...

 • Syte e tu jan droga ime
  23.7K 2K 50

  E di Isabella, apo jo? SYT E TU JAN DROGA IME!- i tha Sebastina teksa e puthi ne ball. -E di Sebastian, apo jo? SYT E TU JAN DROGA IME!- i tha dhe i la nje puthje te leht ne qaf. S:19.Feb.2017?? F:29.July.2017

  Completed  
 • A Mundem Te Te Dua?
  19.3K 1.4K 19

  Jola nje vajze shtatembedhjete vjecare e cila jeton me babain pasi mamaja e saj nuk jetonte me qe kur ajo ishte 6 vjec..Babai i saj se cilit ju desh te martohej perseri per te lare borxhet e familjes pasi nuk kishte pune.Jola nuk donte qe ta linte shtepie e saj ku kishte kujtimet e mamase dhe nuk e duronte dot njerke...

  Completed  
 • MAFIA QUEEN .....13.....
  1.6K 217 6

  ....kurre mos thuaj qe ndryshoi .... .... Kot si thone mendje femre ....

  Mature
 • HISTORIA IME (shqip)
  5.3K 460 9

  Keto jane histori te verteta te mbledhura nga nje grup njerezish. Ndonjehre nuk je ai qe dukesh.... Coveri nga KristiRrapaj XhulioNdrecaj 2015

 • Djemt E Varrezave
  4.5K 609 29

  Skllaveria e njeriut ndaj ankthit, te qenurit midis te jetuarit me pendes apo vdekjes per te shpetuar dhe luftes per te kuptuar se dikush ka ikur dhe perballjes me pasojat qe ai le pas. Nuk lejohet kopjimi ose shperndarja neper rrjete te tjera.

 • The Lucky Girl|✔️
  42.7K 3.9K 33

  Luna eshte nje vajze 17-vjecare e cila punon si sherbyese ne nje hotel shume te shtrenjte.Ne njeren ane ka nje moter shume te mire,nje vogelushe e embel,nga ana tjeter jane prinderit e saj qe mendojne vetem per para dhe ana me kryesore eshte pronari i hotelit.Per Lunen pronari eshte njeriu me acarues qe ka njohur ndon...

  Completed