Select All
 • Kötü Kızlar Kulübü 2
  32.4K 2.7K 12

  Bu kitap, Kötü Kızlar Kulübü serisinin ikinci kitabıdır. Maalesef ki ilki okunmadan anlaşılmamaktadır. Tüm hakları saklıdır. Çalıntı ve kopyalanma durumlarında yasal işlem başlatılacaktır.

 • You Know Nothing Can Sınav
  3.1K 282 5

  Can Sınav ve Antep Mıstığı iki yakın arkadaşlardır. Öğrenci değişimiyle yurt dışına okumaya giderler. Can Sınav, üzerinde "öp beni" yazan bir pankart açarak sokaklarda gezinmeye başlar. Umudunu yitirdiği sırada güzeller güzeli bir kız gelip onu öper. Can Sınav bu kıza aşık olur ve Antep Mıstığıyla birlikte sevdiği kı...

 • Aşktan Yaratılmış Ruhlar
  47.5K 3.3K 17

  Aynı evde iki yabancı ve koskoca bir yıl... "Neden bu kadar soğuksun?" diye sordum. Gözlerini gözlerime dikti ve bir süre yüzümü inceledi.Gözlerinde acının en somut halini gördüm. Ona dokunabileceğim kadar somuttu. "Bunu asla bilemeyeceksin." dedi. Güneşte ölümsüz olan siyah saçlı kızın kim olduğunu bulacak ve tüm hik...

 • Kötü Kızlar Kulübü
  592K 42.5K 65

  Serinin ilk kitabıdır. Bu kulübe girmek istiyorsan altın kurala uymalısın; erkeklerin hayatını mahvetmek! Kolay ve eğlenceli görünüyor. Ya erkeklerlerin kuralı da kızların hayatını mahvetmekse? gençkız edebiyatı #1 (28.05.2018) Tüm hakları saklıdır. Çalıntı durumunda yasal işlem başlatılacaktır.

 • Yalnızlık Tahtı
  107K 8.1K 33

  "Bu yalnızlık tahtının tek varisi benim. Ne o benden geçer ne de ben ondan vazgeçebilirim." Tüm hakları saklıdır. Çalıntı ve kopyalanma durumunda yasal işlem başlatılacaktır.