random library
38 stories
George R. R. Martin - Hra o trůny - ilustrace by Hedush
George R. R. Martin - Hra o trůny - ilustrace
Hedush
  • Reads 35,586
  • Votes 4,556
  • Parts 75
Obrázková kniha amatérských ilustrací k jednotlivým kapitolám geniální ságy Píseň ledu a ohně od George R. R. Martina doprovázených úryvky mistrových textů. Díl první - Hra o trůny.
Bratr ✓ by AndyRBlack
Bratr ✓
AndyRBlack
  • Reads 77,650
  • Votes 6,856
  • Parts 46
Kratší román o dvou bratrech. Jsou rozdílní jako voda a oheň, kromě lásky k umění. Kreslíř a autor. Hledají svou cestu životem. Dílo obsahuje sex-scény, proto na vlastní nebezpečí. (Já vaše děti nezkazil.)
Curls ✓ by AndyRBlack
Curls ✓
AndyRBlack
  • Reads 271,725
  • Votes 30,427
  • Parts 79
Ten vztah by se dal popsat jedním slovem: vytrvalost. Když po někom toužíte tak moc, že jste ochotni čekat i věčnost. Potkal jsem duši, kterou jsem hledal celý dosavadní život. Ale našel jsem ji pozdě.
Caspar by petalobay
Caspar
petalobay
  • Reads 45,625
  • Votes 5,689
  • Parts 27
Co je to vlastně dokonalost? „Dokonalost bychom mohli definovat jako nepřekonanou, nebo těžce překonatelnou hranici." -neznámý autor Tomu Caspar po celý život věřil. Byl si jistý, že to tak opravdu je. Až do doby, kdy do jeho života vstoupil někdo, kdo mu dal úplně jiný pohled na svět. „Pod pojmem dokonalosti si každý představí něco jiného. Proto miluju tu nekonečnost a rozmanitost, jakou tohle slovo vystihuje." -Adrian Lester ××× „Co si pod pojmem dokonalosti představuješ ty?" „Tebe."
Tutorials by GraphicSquadCZ
Tutorials
GraphicSquadCZ
  • Reads 35,997
  • Votes 1,764
  • Parts 18
Náš tým pro vás sestavil řadu návodů od úplných základů až po detaily, které jsme za ty roky pochytili. Věříme, že si zde každý začátečník i zkušený tvůrce najde něco nového.
Pojď k mámě, Melanie! by zak1991
Pojď k mámě, Melanie!
zak1991
  • Reads 15,369
  • Votes 1,858
  • Parts 59
Melissa je šťastná matka šestileté Melanie. Dcerka jí dělá radost, přestože je s ní Melissa sama. Melanie je veselé děvčátko, miluje balet. A to se jim oběma stane osudným. Na baletním vystoupení dojde ke střelbě... 5. 5. 2017 Č. 5 V KATEGORII MYSTERY / THRILLER - Páni! Moc všem děkuji! 14. 5. 2017 Č. 3 V KATEGORII MYSTERY / THRILLER - Znovu děkuji! Mám velkou radost! 11. 6. 2017 Č. 1 V KATEGORII MYSTERY / THRILLER - Splněné tajné přání. Moc děkuji!
Bláznův Deník by EmphaticallyPoet
Bláznův Deník
EmphaticallyPoet
  • Reads 312,818
  • Votes 40,651
  • Parts 154
V dnešní době hodně lidí trpí psychickými a duševními problémy. Proto mě napadlo sepsat o všech možných duševních chorobách básně, které by je vystihovali. Avšak poslední dobou jsem už trochu vyměkl, a nebude to jen o smutných depresích, nebo zvláštních poruchách. Budou zde i různá odborná označení pro lidi, o kterých si možná nikdy neslyšel/a. Takže zkráceně tato sbírka se týká odlišných lidí. Ty, jako čtenář, se můžeš přiučit, a nebo se dokonce v něčem můžeš najít.
Problémy Seriáloholiků by LilyLeDoux
Problémy Seriáloholiků
LilyLeDoux
  • Reads 83,417
  • Votes 17,110
  • Parts 76
Jste závislý na seriálech? Obklopují vás lidé kteří nechápou vaši závislost? Tady je pár problémů i radostí, které určitě znáte. Mrkněte se i na 'Problémy Hudboholiků, Introvertů a Podzimoholiků' :) cover • by • me
Just Covers (OPEN) by terira
Just Covers (OPEN)
terira
  • Reads 3,507
  • Votes 387
  • Parts 81
Chcete obal na svou knihu? Koukněte na kapitolku INFORMACE, kde najdete pokyny a objednávku mi napište do zpráv. (Mou práci posuzujte od kapitoly Last Hogwarts Hope) Pracuji v programu: Photoshop CS6 #34 v kategorii NÁHODNÉ ♥
Trudný život Timothyho Hooda by DencaHolmes
Trudný život Timothyho Hooda
DencaHolmes
  • Reads 4,076
  • Votes 431
  • Parts 24
Timothy Hood udělal v životě jen jednu chybu - chtěl se zabít a nepovedlo se mu to. Všichni na něj od té doby koukají skrze prsty a jeho život se tak proměnil v jeden velký soud. Za jeho jediné přátele by mohl považovat tak akorát svého psychologa a vedoucí knihovny, ve které pracuje. A to fakt není nic moc. Jenže jemu to nevadí. Svým životem introverta jen tak proplouvá a je rád, když si ho lidé nevšímají. To ale s jeho minulostí není jednoduché. Pro všechny kolem je známý už jen jako „magor" nebo „blázen." K tomu, aby mu to bylo jedno, mu pomáhají předepsaná antidepresiva, která zároveň tiší i jeho panické záchvaty. Timovi vážně není co závidět. Panickými ataky trpí už od dětství a nemůže se jich zbavit. Byly to právě ony, které ho dohnaly k pokusu o sebevraždu. Přesto všechno si Tima nepředstavujte jako přecitlivělého melancholika, který se utápí v depresích. Spíš se jedná o šestnáctiletého kluka, který je (do jisté míry) nad svým trudným životem povznesen. Tim žije stereotypně a proto, když se v jeho životě objeví dvě osoby, je jasné, že se hodně věcí změní. Otázkou ale je, která z těch osob mu život obrátí k lepšímu a která k horšímu.