Select All
 • Sessiz Kadın
  82 6 1

  Merhaba.Ben SÜMEYYE YILMAZ.Yeni soyadimla Gozukara demeliyim.Hikayelerimde beni bulacaksiniz .Umarim ruhunuza hitap eder.

  Completed   Mature
 • Kalemden Sözlere Satırlar
  6.3K 401 50

  Birbirinden bağımsız yazılar içerir.

  Mature
 • Bir Beden İki Ruh
  237 17 2

  Kız, yavaşça ayaklarını yatağından aşağıya sallandırdı. Beyaz elbisenin içinde hiç rahat hissetmiyordu. Onun rengi gece gibi siyahtı. Çünkü Hulka'yı geceleri görürdü. Buraya geldiğinden beri Hulka'yı göremiyordu. Kapı açıldığında baktığı saatten gözlerini aldı. Yine o tipik hemşire ilaç vermeye gelmişti. Ama o hayal...

 • Şeytan ve Melek- "Masum Aşk #Wattys 2015 "
  32.1K 1.1K 34

  Cehennem cennete mi düşman yoksa dünyaya mı? Şeytan bir insana aşık olabilir mi? En karanlığın içinde bile masumluk bulmak, siyah ve beyazın eşsiz birlikteliğine şahit olmak ve birazda mitolojiyi değiştirmeye ne dersiniz?

 • Şeytanın Kızı -Tamamlandı-
  372K 19.4K 32

  Sıradan bir yaşamı olan garson kız Alyssa 'nın tek isteği, küçükken yangında kaybettiği ailesinin ölümüne kimin sebebiyet verdiğini bulmak. Ailesinin katilini bulmak uğruna hayatını değiştirecek bir antlaşma yapıyor. Çok güçlü şeytanlarından biri olan Lilith 'in içinde yaşamasına göz yuman Alyssa, sonradan yaptığı ant...

  Completed  
 • Senatör'ün Sessizliği
  1.1K 36 5

  Antik Balo Serisi 1.Parça : Senatör'ün Sessizliği,distopik konusu ve krallıklarıyla sizi balo gecesine davet ediyor.Siz hangi krallıktan yana olacaksınız?

  Mature
 • Suffering That [[Izdırap Veren]]
  68 5 1

  Sizce bir ızdırap veren ne kadar ölümcül olabilir? Bu iki genç deli hastahanesinde tanışır ve birbirlerine aşık olurlar.Allyssa ölen sevgilisinin intikamını almak için lanetin peşinden gider.Jameste peşinden..