perfect hell
20 stories
Historia Nienazwana by Mrukbooki
Historia Nienazwana
Mrukbooki
  • Reads 5,222
  • Votes 470
  • Parts 9
Ta historia, jak zapewne wiele innych, nie będzie miała szczęśliwego zakończenia. On i ona zakochają się w sobie do szaleństwa, żeby i tak, kiedyś o sobie zapomnieć. Chociaż... Czy można ot tak zapomnieć o kimś, kogo kochało się całym sercem?
Manipulator |Chwilowo Zaprzestane| by Ventoraptor
Manipulator |Chwilowo Zaprzestane|
Ventoraptor
  • Reads 157
  • Votes 38
  • Parts 10
Zawsze myślałem, że aby władać magią trzeba być elfem lub jakąś inną istotą magiczną. Okazało się, że wystarczy chcieć ... I tak zawsze miałem dobrze - wiedziałem, że magia naprawdę istnieje, kiedy wielu ludzi uważa, że jest wyłącznie wymysłem dzieci ... Chociaż okazało się, że mogę naprawdę dużo, straciłem wszystko. Rodzina, znajomi ... Wszystko okazało się iluzją. Wystarczyło mi powiedzieć, że nie jestem człowiekiem ...
Hope by BellaCornflower
Hope
BellaCornflower
  • Reads 361,829
  • Votes 8,804
  • Parts 50
Ona chciała uciec od mroku, którego on był władcą. Pierwsza część Braci Russo.
Akademia Czarów by Sofia_and_Rafal
Akademia Czarów
Sofia_and_Rafal
  • Reads 39,410
  • Votes 5,169
  • Parts 67
Scarlett po ukończeniu 17 lat udaje się na Eryndor do Akademii Czarów, gdzie trafiają wszyscy obywatele posiadający wysoki rodowód magiczny z landów na Wschodnim Kontynencie. Przyzwyczajona do wygodnego życia dziewczyna ściera się z surową dyscypliną, ostrą rywalizacją, wykańczającymi ćwiczeniami i nieprzychylnymi uczniami. Co więcej odcięta od świata Akademia skrywa tajemnice, których odkrycie może dużo kosztować. Czy dziewczyna wybierze ścieżkę, którą przepowiadali jej rodzice czy jednak zawalczy o wyższą pozycję w Akademii? I komu tak naprawdę może zaufać? Patronki: @Roomanista @book_love_09 #fantasy #slowburn #szkołamagii #boyxgirl #academicrivals
Więź z nienawiści | Dary losu #4 | ZAKOŃCZONE by _Yolka_
Więź z nienawiści | Dary losu #4 | ZAKOŃCZONE
_Yolka_
  • Reads 131,203
  • Votes 7,355
  • Parts 41
Czas na Jasmine i Aidena! Ona, samowystarczalna właścicielka imperium beauty, a po godzinach mama małego czarującego chłopca. On, dżentelmen kryjący się za obrazem Casanovy, a równocześnie zawsze chętny do pomocy. Jeden zły poranek, jedna zła decyzja, jedna stłuczka, a życie może zostać odmienione o sto osiemdziesiąt stopni. A co jeśli dodatkowo zostanie się oskarżonym o kradzież logo innej firmy? Jak bardzo cienka granica może być między nienawiścią, a miłością? Czy da się przeciwstawić tak mocnemu przyciąganiu? Książka skierowana do osób powyżej 16 roku życia. ___________________ Instagram: _yolka_autorka Twitter: _yolka_autorka TikTok: _yolka_autorka
Attention| W PRZEDSPRZEDAŻY by _boss_girl
Attention| W PRZEDSPRZEDAŻY
_boss_girl
  • Reads 13,107
  • Votes 731
  • Parts 6
Kontynuacja książki "Reflection"! "Nikt z nas nie był gotowy na to, by poznać prawdę." Tajemnic jest wiele do odkrycia, ale co jeśli to co było skrywane przez lata powinno na zawsze pozostać w przeszłości? Kiedy Ruby i Tristan myśleli, że będą w stanie pozostawić wszystko za sobą, aby zacząć się poznawać i budować prawdziwą relację, los znów postanowi wystawić ich na próbę. Matka Ruby wraca do kraju, by znów pojawić się w życiu swojej córki, a to raczej nie jest niczym, czego by pragnęła, zwłaszcza w tak trudnym dla niej momencie. Nie bez przyczyny mówi się, że szczęście trwa raptem ułamek sekundy i szybko o nim zapominamy, bo przysłania je widmo naszych upadków i błędów. Stawianie czoła przeciwnościom losu nigdy nie wydawało się tak trudne jak teraz, szczególnie, że nie tylko życie Ruby i Tristana się zmieni, ale również ich najbliższych. Czy Tristan i Ruby będą gotowi zmierzyć się z demonami przeszłości? Co jeśli ludzie, którym ufali okażą się nie tymi za których się podawali. Czy będą w stanie przejść przez to razem? Czy jednak każde z nich będzie musiało zrobić to osobno? Ostrzeżenia! Książka dla czytelników 16+. W książce pojawiają się zaburzenia lękowe, stany depresyjne, zaburzenia odżywiania oraz kwestionowanie własnej wartości. Spotkacie się również z przemocą fizyczną i psychiczną, a także próbą samobójczą. Jeśli jesteś osobą wrażliwą, zastanów się czy ta książka będzie dla ciebie odpowiednia.
The Lawyer #1 by Flouriisx
The Lawyer #1
Flouriisx
  • Reads 558,961
  • Votes 13,220
  • Parts 34
pierwsza część serii „law and business" Igrała ogniem z samym diabłem, choć pokryta była benzyną. - Panno Mitchell.... - Kiedy skończysz mówić do mnie po nazwisku? - Kiedy będzie ono brzmiało Wilson. I wtedy wiedziałam, że dotarłam do piekła. Ale nie sama. Razem z nim. #2 - lovestory - 02.12.2022 #1 - dlanastolatkow - 10.02.2023 #1 - lovers - 20.03.2023 #1 - hot - 31.03.2023 #3 - romance - 26.04.2023 #2 - romance - 05.05.2023 ---- © Flouriisx
A imię jej szeptał wiatr | JUŻ W KSIĘGARNIACH  by lauragreen_autorka
A imię jej szeptał wiatr | JUŻ W KSIĘGARNIACH
lauragreen_autorka
  • Reads 315,913
  • Votes 2,303
  • Parts 10
Ona walczy z przeszłością. On walczy o przyszłość. Pięć lat temu Laura uwolniła się z piekła. Od tamtego czasu dziewczyna boryka się z problemem, który rzutuje na każdy aspekt jej życia. Pewnego ranka ona i bokser spotykają się w parku. I od tego momentu wszystko się zmienia. Dziewczyna rozpoczyna naukę samoobrony w klubie sztuk walki, gdzie spróbuje wygrać z przeszłością. Ale tej bitwy nie będzie toczyć sama. Czeka na nią coś więcej. Między nią a bokserem rodzi się niezwykłe uczucie, które na zawsze odmieni serca obojga. Czy Laura pokona swoje demony? Czy bolesna przeszłość pozwoli im odnaleźć drogę do szczęścia? OSTRZEŻENIE: Książka porusza takie tematy jak: przemoc, przemoc domowa, przemoc seksualna, trauma, atak paniki, depresja, samobójstwo. #1 w newadult 23/07/2024.
Wystarczy zrozumieć by CordeliaFrost
Wystarczy zrozumieć
CordeliaFrost
  • Reads 291,661
  • Votes 13,472
  • Parts 32
Mafia, miłość, gangsterzy i te sprawy... Gdy Lydia decyduje się odnaleźć porzucone przez jej matkę dziecko, jeszcze nie wie, że w podróż będzie musiała jechać z najbardziej irytującym człowiekiem pod słońcem. Nie zdaje sobie sprawy, że ten mężczyzna doprowadzi ją nieraz do białej gorączki i rozbudzi w niej zapomniane uczucia. Czy wraz z rodziną odnajdzie również miłość? Zapraszam do czytania UWAGA Powieść może zawierać wulgaryzmy i treści erotyczne nieodpowiednie dla niepełnoletnich czytelników. Wchodzisz na własną odpowiedzialność.