đŸŠ¶đŸŒ
9 stories
SALAINEN by autobrumbrumhehe
SALAINEN
autobrumbrumhehe
  • Reads 175
  • Votes 2
  • Parts 3
Jos tÀn kÀyttÀjÀn omistaja poistaa tÀn kirjan niin se maksaa mulle 50e sisÀltöÀ kiroilua ja seksausta
HOMO LOKKI by lokkienampuja
HOMO LOKKI
lokkienampuja
  • Reads 56,976
  • Votes 2,636
  • Parts 43
TÀmÀ kaunis tarina kertoo kahden lokin vÀlisestÀ rakkaudesta. Tarinan ensimmÀiset osat ovat kirjoitettu huonosti ja paskalla huumorilla. Lopussa onkin aivan liikaa kielioppivirheitÀ, mutta ei se haittaa.
Face Your Fear by hajalla
Face Your Fear
hajalla
  • Reads 3,326
  • Votes 741
  • Parts 31
Petterin elÀmÀ on aivan liian vauhdikasta lapsikatraan kanssa. Petterin vanhemmat suunnittelevat kaiken lisÀksi uutta perheenjÀsentÀ, eikÀ Petteri ole mielissÀÀn. Koulu tuntuu olevan pakopaikka, jossa ystÀvÀt tsemppaavat PetteriÀ. MitÀ hÀn tekisikÀÀn ilman ystÀviÀÀn?
Hintti Vuosimallia 2003. by 1dxpork0
Hintti Vuosimallia 2003.
1dxpork0
  • Reads 33,821
  • Votes 2,045
  • Parts 28
Tuukka Aaltokoski on 15-vuotias nuori poika. Tuukka on hyvĂ€ isoveli, auttavainen ja kiltti, joka harvemmin on missÀÀn ongelmissa. ‱ Iiro Vaaranmaa on tuppukylĂ€n kasvatti. Kapinallinen nuori. Iiro on huono koulussa, Ă€rtyisĂ€ ja aikaansaamaton. Vai onko Iiro sittenkin jotain aivan muuta? MitĂ€ jos Iiro onkin kiltti ja auttavainen - aivan kuten Tuukka. ‱ KokemĂ€ki on tavallinen tuppukylĂ€. Se on hiljainen ja yleensĂ€ hyvin rauhaisa. KylĂ€n nuoret tekevĂ€t hölmöyksiĂ€ ja rikkovat sÀÀntöjĂ€. Onko KokemĂ€ki vain taas yksi kapinallisten teinien kylĂ€ vai onko se jotakin muuta? ‱ Varoitus! SisĂ€ltÀÀ huonoa kielenkĂ€yttöÀ, vĂ€kivaltaa, seksuaalisia asioita, pĂ€ihteitĂ€ ja vakavia aiheita (masennus, itsetuhoisuus, kuolema jne.) Aloitettu: 16.3.2022 Lopetettu: 27.7.2022 ‱ Highest ranking: romance #1 gay #2 teen #3 boyxboy #4
Pojat ei pussaa poikia by onpppaa
Pojat ei pussaa poikia
onpppaa
  • Reads 146,580
  • Votes 11,008
  • Parts 47
Kun koko maailma tuntuu olevan heitĂ€ vastaan 「sisĂ€ltÀÀ kiroilua ja pĂ€ihteiden kĂ€yttöÀ!」
TITANIC // Apinalauman matka by httpbcd
TITANIC // Apinalauman matka
httpbcd
  • Reads 6,040
  • Votes 424
  • Parts 9
TĂ€ssĂ€ teille tarina, jossa BlindChannel + Crew matkaa Titanicilla. Idea on lĂ€htöisin Jodelin BlindChannel kanavan ketjusta, josta minĂ€ ja toinen henkilö saatiin idea kirjoittaa ketjun sisĂ€llöstĂ€ tarina! ❗Voitte kĂ€ydĂ€ lukemassa Jodelista kyseisen ketjun josta saimme kirjoittajan kanssa idean tĂ€hĂ€n tarinaan #bctitanic❗ Tarinan on kirjoittanut kasaan tĂ€mĂ€ toinen nimetön henkilö, ja mĂ€ toimin ideoitsijana ja tĂ€n kirjan yllĂ€pitĂ€jĂ€nĂ€ tÀÀllĂ€ wattpadissa! Tarina on totaallisesti huumorilla tehty, joten mistÀÀn ei tarvitse pahastua!<3 Iso kiitos heille, jotka tĂ€ssĂ€ kyseisessĂ€ Jodel ketjussa heitti hauskoja ideoita meille! Tarina on heidĂ€n osalta saanut alkunsa!<3 Kirjoittajan oma kĂ€yttĂ€jĂ€: henrihenri666 Toivottavasti pidĂ€tte!
Blind Channel || Miks rakastuin just suhun? by Jonkkuzeesaa
Blind Channel || Miks rakastuin just suhun?
Jonkkuzeesaa
  • Reads 87,903
  • Votes 4,920
  • Parts 193
⚠TW⚠ K-18 juttuja KĂ€nnissĂ€ oloa Petipuuhia Kiroilua Alkoholia En sano mitĂ€Ă€đŸ˜‚ ekat 50 lukuu iha saatanan kliseisiĂ€, hei hei runkkarit!❀ (Valmis✅)
BLINDCHANNEL RAAMATTU by Mymmelinblindchannel
BLINDCHANNEL RAAMATTU
Mymmelinblindchannel
  • Reads 11,698
  • Votes 657
  • Parts 14
Raamattua koko saatanan kansalle.